Oferta specjalna:

This is index.tpl

Garderoba Prosta

Numer katalogowy: 294

502.00 zł brutto
Wysyłka od: 32,00 zł
    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do wtorku (07.02.2023)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Duży wieszak ścienny przystosowany jest na przyjęcie przynajmniej dwunastu okryć wierzchnich. Prostota tego wieszaka nie uwypukla jedynie praktyczności, ale i elegancji. Produkt świetnie sprawdzi się w restauracjach czy dużych domach.

Meble / Wieszaki / Garderoby ścienne - Garderoba Prosta

W wachlarzu ofertowym marki Kapelańczyk znajduje się prosty wieszak. Firma z tradycją, z ludźmi tworzącymi sukces tej marki, z renomą, która pozwala jej wciąż się rozwijać, stale poszerzać ofertę i być jeszcze lepiej dostosowanym do potrzeb, oczekiwań i wymagań swoich klientów. 

Wieszak - w prostocie tkwi siła

Wybierając odpowiedni wieszak, chcemy, aby był przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem. Co powiecie, jeśli ta praktyczność będzie szła w parze z jakością i doskonałym wyglądem? Taka garderoba jak ten model, wykonana została z metalu. Tworzą ją pionowe druty, połączone ze sobą w poprzek dwoma elementami. Na wieszaku znajdziemy aż dwanaście haczyków.

Gdzie sprawdzi się taka garderoba?

Taka oto garderoba bez wątpienia sprawdzi się między innymi w dużych domach, gdzie mamy wielu domowników, ale również w poczekalniach czy na przykład w restauracjach. Będzie to idealne rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać ponadczasowy, niepowtarzalny i elegancki styl. W takim wydaniu wieszak na ścianie będzie wyglądał wprost wybornie. Co więcej, można do niego dopasować również inne elementy oraz meble, by razem stworzyć doskonałą, kompletną całość, będącą ze sobą spójnym zestawieniem. 

Zobacz także z tej kategorii:


44


 

419


 

478


 

313


 

373


 

196


 

477


 

Newsletter