Oferta specjalna:

Świeczniki

Nic tak nie buduje olśniewającego klimatu niż nastrojowe światło świec o zmierzchu. By mogły one wyglądać jeszcze bardziej efektownie, potrzebują odpowiedniej oprawy w postaci kutego, dekoracyjnego świecznika. Taka ozdoba z pewnością uświetni każdą wyjątkową okazję, a także stworzy romantyczny nastrój nawet podczas zwykłych, szarych, powszednich wieczorów.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

262


Nic tak nie dodaje wnętrzom uroku jak klasyczne i ponadczasowe świeczniki. Najbardziej...

7 ramienny świecznik MENORA

129.00 PLN

264


Każde wnętrze powinno zostać zaaranżowane w taki sposób, który nie tylko...

Świecznik Figures Figury

165.00 PLN

329


Czasem jeden element dekoracyjny może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Jednym z...

Świecznik 4 świece

221.00 PLN


Jeszcze kilkanaście lat temu świeczniki były jedynie praktycznym dodatkiem uzupełniającym stół na wieczerzy czy też wypełnieniem dla przestrzeni kościelnych. Dziś ich rola znacząco się zmieniła i oprócz tego, że nadal służą one jako niezbędne elementy do ustawienia na nich świec, są one przede wszystkim elementem dekoracyjnym. Chcąc stworzyć wyjątkowy klimat, postawić na przytulne wnętrze i niezwykle odświętny nastrój, każdy z nas powinien w swojej przestrzeni oprócz samych świec, posiadać właśnie świecznik.

Jakie świeczniki oferuje Państwu Versanis?

Oferta naszego sklepu obejmuje niezwykle piękne, eleganckie i stylowe świeczniki kute, które to każdemu miejscu, w jakim tylko się znajdą nadadzą jedynego w swoim rodzaju charakteru. Pragną więc Państwo postawić na niezwykły stylowy charakter dodatków? Uzupełnić dane miejsce wytwornymi elementami? Jesteśmy przekonani o tym, że ta oferta skierowana jest w takim razie właśnie dla Państwa. Każdy model jest inny, ale jednocześnie każdy tak wyjątkowy, iż trudno przejść obok niego obojętnie. 

Co wyróżnia nasze świeczniki?

Patrząc na dostępne w kategorii produktów świeczniki i stojaki na świecie, te na pewno charakteryzują się niebywale wysoką jakością wykonania, nietuzinkowym wzornictwem i dbałością o najmniejsze nawet detale i szczegóły. W zależności od tego, co Państwu najbardziej się podoba, można zdecydować się na mniej lub bardziej wymyślne modele. Wykonane z metalu, dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Można zdecydować się na biel lub czarny półmat. Można wybrać patynę w kolorze złotym, srebrnym lub miedzianym. Czego tylko Państwo pragną, będzie w pełni Wam zagwarantowane. Podstawą jest dopasować odpowiedni jej rozmiar, a także zestawienie z wielkością samych już świec.

Gdzie znajdą zastosowanie świeczniki?

Oferowane przez naszą firmę świeczniki, stanowią bardzo dobry wybór tak naprawdę do zastosowania ich w każdej niemal przestrzeni. Można dzięki nim stworzyć romantyczny nastrój w sypialni, wyjątkową aurę podczas rodzinnej kolacji, czy niezwykły klimat podczas wieczoru ze znajomymi.

Blask świec sprawia, że każde wnętrze zyskuje zupełnie nowego wyglądu. To właśnie światło świec przenosi nas w zupełnie inny klimat. Jeśli więc chcą Państwo stworzyć coś takiego w swoich czterech ścianach, zachęcamy serdecznie do zakupu świeczników kutych, z oferty naszego sklepu Versanis. Jesteśmy pewni, że ten wybór okaże się być najlepszym z możliwych zakupem dla każdego z naszych klientów.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty