7 ramienny świecznik MENORA

Nr kat. 262

92.40 PLN

brutto

  Produkt dostępny
Zamów dzisiaj, do godz. 14:00
wyślemy do 04.03.2020
info

Zamów przez
telefon

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

info
Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
42,0 cm

Szerokość: 37,0 cm

Głębokość: 22,0 cm

Waga brutto: 2,2 kg

Materiał wykonania: metal

Świecznik – menora. Piękny element dekoracyjny, wywodzący się z tradycji żydowskiej. Idealny do klasycznych wnętrz – jadalni, salonu, sypialni. Przeznaczony jest na 7 klasycznych świec. Wykonany z metalu dzięki czemu jest bardzo trwały i stabilny. Posiada okapniki chroniące powierzchnie przed spływającym woskiem.


Producent: Kapelańczyk
Nic tak nie dodaje wnętrzom uroku jak klasyczne i ponadczasowe świeczniki. Najbardziej efektowne są konstrukcje, pozwalające na rozmieszczenie kilku świec i uzyskanie nastrojowego źródła światła. Versanis oferuje tradycyjny model świecznika MENORA, charakteryzujący się nietuzinkowym wyglądem i dokładnym wykończeniem. Siedmioramienna konstrukcja o ustawionych w jednej linii ramionach sprawia, że produkt sprawia wrażenie masywnego i solidnie wykonanego. Świecznik MENORA posiada bardzo ciekawą historię, ponieważ wywodzi się z tradycji żydowskiej. Nazwa produktu jest jednym z najstarszych ich symboli. Świecznik o siedmiu ramionach był używany w celach obrzędowych. Dziś stanowi również pięknie prezentujący się element dekoracyjny. Doskonale podkreśla klasyczny charakter każdego, domowego wnętrza – jadalni, salonu czy sypialni. Świecznik MENORA przeznaczony jest na siedem prostych świec. Wykonany z metalu, gwarantującego trwałość i stabilność. Dzięki temu, świecznik przez bardzo długi czas będzie dekorował stoły, komody i kominki, a co za tym idzie wprowadzał przytulny klimat. Produkt posiada okapniki, chroniące powierzchnię przed spływającym woskiem.

Zobacz także z tej kategorii:


Świecznik 1-ka

Świecznik 1-ka

33.00 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter