Zestawy stołów z krzesłami to bardzo wygodne rozwiązanie, gdy poszukujecie kompletu pasujących do siebie mebli jadalnianych. Wykończone w tym samym stylu, stworzone z tych samych lub dopasowanych materiałów będą tworzyły harmonijną całość, która pozwoli na stworzenie uroczego miejsca do spożywania posiłków z najbliższymi.

Jadalnia to to wyjątkowe miejsce w domu, w którym możemy odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas z rodziną. Aby te chwile umilić jeszcze bardziej, warto zadbać o odpowiednią aranżację jadalni bądź salonu. Zwarta kompozycja pasujących do siebie elementów wystroju stworzy odpowiedni nastrój miejsca, w którym każdy będzie przebywał z prawdziwą przyjemnością.

Stoły z krzesłami – jak wybrać odpowiedni komplet?

Przy wyborze właściwego kompletu stołu z krzesłami wziąć pod uwagę należy trzy najważniejsze aspekty. Po pierwsze jest to wielkość blatu, który nie powinien zajmować zbyt dużo przestrzeni w pomieszczeniu, aby można było się przy nim swobodnie poruszać. Jednocześnie powinien on być na tyle obszerny, aby każda z korzystających z niego osób mogła ze stołu korzystać w sposób komfortowy. Kolejnym aspektem jest ilość krzeseł. W sklepie Versanis proponujemy Wam najczęściej wybierane zestawy, zawierające dwa lub cztery sztuki krzeseł. Trzecią cechą zestawu stołu z krzesłami jest kolorystyka – znajdziecie u nas komplety zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach.

Zestawy stołów z krzesłami z najtrwalszych materiałów

Połączenie drewna oraz metalu to jedno z najtrwalszych połączeń, jeśli chodzi o meble, szczególnie te służące do częstego i intensywnego użytkowania. Metalowy stelaż zapewnia trwałość i stabilność, które mają szczególnie duże znaczenie w przypadku stołów i krzeseł. Blaty z laminowanego drewna lub płyty MDF są wyjątkowo odporne na zarysowania, plamy oraz zwykłą, codzienną eksploatację. Metalowe elementy są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji, są również wysoce odporne i długowieczne.

Drewniane stoły i krzesła – modny dodatek

Komplety stołów z krzesłami, jakie znajdziecie w sklepie Versanis, to połączenie neutralnych kształtów i wyjątkowej elegancji. Z łatwością można je dopasować do dowolnego wystroju wnętrzarskiego – każdy z kompletów występuje w różnych wariantach kolorystycznych. Jasne wykończenie blatów, oparć i siedzisk pozwoli na dopełnienie nimi designu w stylu klasycznym, nowoczesnym, francuskim a także śródziemnomorskim. Ciemniejsze odcienie będą dobrym wyborem w przypadku stylów eklektycznego, marynistycznego, art deco, czy też skandynawskiego.