Oferta specjalna:O sklepie

W jednym miejscu zgromadziliśmy najpiękniejsze przedmioty sztuki użytkowej, zaprojektowane i wykonane przez wiodące firmy specjalizujące się w technice nowoczesnej metaloplastyki. Dla domu, dla biura, a przede wszystkim dla Ciebie.

Versanis.pl to miejsce, w którym udowadniamy ponad wszelką wątpliwość, że piękno nie musi być ulotne. Nie musi być kruche i eteryczne. Ze szlachetnej materii metalu można wydobyć piękno i elegancję manifestujące się w kształtach mebli oraz przedmiotów codziennego użytku. Znajdą tu Państwo prawdopodobnie najbardziej wszechstronny i obszerny wybór produktów wytworzonych techniką nowoczesnej metaloplastyki, m.in.: meble metalowekwietnikiświecznikiwieszakizestawy kominkowe oraz podpory ogrodowe. To wszechstronna i wciąż uzupełniana oferta najlepszych i najbardziej uznanych producentów w tej dziedzinie. Reprezentują ją wiodące polskie i światowe marki, m.in. szeroka oferta produktów renomowanej firmy Kapelańczyk. Te starannie zaprojektowane i wytworzone z rzemieślniczą precyzją, prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, z pewnością znajdą właściwe sobie miejsce w Państwa życiu i przestrzeni, która Was otacza.

W sklepie internetowym versanis.pl każdy z prezentowanych przedmiotów posiada doskonałą ekspozycję, dokładny opis i specyfikację. Wszystko po to, by decyzja o zakupie była jak najłatwiejsza. Klienci doceniają versanis.pl nie tylko na podstawie produktów, które tutaj kupują, ale co jest równie ważne, według tego, w jaki sposób dokonali swojego zakupu. Priorytetami sklepu są wzorowa obsługa Klientów oraz profesjonalne, a równocześnie przyjazne relacje z nimi. Pomaga w tym stale udoskonalana oferta oraz dbałość o każdy detal: od wyboru produktów i negocjacje najlepszych cen z ich producentami, aż po końcową kontrolę jakości oraz sprawną i niezawodną dostawę. Versanis.pl wyznacza nowe standardy na polskim rynku, czyniąc ze swoich Klientów grupę zadowolonych i w pełni usatysfakcjonowanych osób. Mamy nadzieję, że wkrótce Państwo do nich dołączą.

kobieta kwietnik stojak na wino

Priorytetami sklepu są wzorowa obsługa Klientów oraz profesjonalne, a równocześnie przyjazne relacje z nimi.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty