Na wyjątkową okoliczność ślubu, firma Versanis proponuje trwałe dekoracje. Są wśród nich między innymi stojaki, których formy i minimalistyczne zdobienia same w sobie będą piękną, subtelną ozdobą stołów. Stojący przed parą młodą tradycyjny wazon ze ślubną wiązanką warto zastąpić eleganckim stojakiem z górną częścią w kształcie tuby. Umieszczona w niej kompozycja kwiatowa będzie widoczna z każdego miejsca sali weselnej, dzięki czemu na to rozwiązanie z pewnością zwrócą uwagę goście młodej pary.

Warta zainteresowania jest kolekcja butelkowców. Za ich pomocą w sali można zaaranżować oddzielne miejsce, w którym znajdzie się większa liczba trunków. Jeden metalowy produkt pomieści nawet dziewięć butelek wina. Firma proponuje także wariant pojedynczych, eleganckich stojaków z różnymi motywami zdobniczymi, na przykład w kształcie skrzypiec. Nie zajmując wiele miejsca na weselnych stołach, będą dodatkowo ich ozdobą.

Bez wątpienia zachwyt wzbudzą też metalowe świeczniki, których różnorodność stylów i wielkości proponuje firma Versanis. Wszystkie propozycje wraz z opisami produktów metaloplastycznych zaprojektowanych z myślą o ślubie i weselu znajdują się poniżej.

11


Stojak na flakony do kwiatów 8

178.70 PLN

11A


Stojak na flakony do kwiatów 12

206.00 PLN

20


Świecznik 1-ka tulejka

71.50 PLN

32


Świecznik 1-ka

33.00 PLN

71


Podstawek metalowy

19.70 PLN

173


Metalowa brama ogrodowa łuk

423.00 PLN

225


Świecznik Spiralny duży

116.60 PLN

lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter