Na wyjątkową okoliczność ślubu, firma Versanis proponuje trwałe dekoracje. Są wśród nich między innymi stojaki, których formy i minimalistyczne zdobienia same w sobie będą piękną, subtelną ozdobą stołów. Stojący przed parą młodą tradycyjny wazon ze ślubną wiązanką warto zastąpić eleganckim stojakiem z górną częścią w kształcie tuby. Umieszczona w niej kompozycja kwiatowa będzie widoczna z każdego miejsca sali weselnej, dzięki czemu na to rozwiązanie z pewnością zwrócą uwagę goście młodej pary.

Warta zainteresowania jest kolekcja butelkowców. Za ich pomocą w sali można zaaranżować oddzielne miejsce, w którym znajdzie się większa liczba trunków. Jeden metalowy produkt pomieści nawet dziewięć butelek wina. Firma proponuje także wariant pojedynczych, eleganckich stojaków z różnymi motywami zdobniczymi, na przykład w kształcie skrzypiec. Nie zajmując wiele miejsca na weselnych stołach, będą dodatkowo ich ozdobą.

Bez wątpienia zachwyt wzbudzą też metalowe świeczniki, których różnorodność stylów i wielkości proponuje firma Versanis. Wszystkie propozycje wraz z opisami produktów metaloplastycznych zaprojektowanych z myślą o ślubie i weselu znajdują się poniżej.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter