Uchwyty doniczkowe

uchwyty doniczkowe metalowe

34


Uchwyt balkonowy metalowy..

6.20 PLN

34A


Uchwyt balkonowy metalowy..

5.20 PLN

34B


Uchwyt balkonowy metalowy..

5.70 PLN

35


Wieszak ścienny uniwersalny..

23.80 PLN

269


Wieszak do skrzynek balkonowych

2.30 PLN

267


Kosz okrągły na doniczkę Fi 20

21.20 PLN

73


Kosz metalowy 40-ka

22.60 PLN

74


Kosz metalowy 50-ka

25.10 PLN

75


Kosz metalowy 60-ka

27.60 PLN

436


Kosz metalowy 80-ka

30.20 PLN

301


Kosz 80-ka owal

24.50 PLN

300


Kosz 60-ka owal

23.50 PLN

299


Kosz 40-ka owal

22.60 PLN

197


Wieszak zdobiony do podwieszenia

35.90 PLN

438


Wieszak uniwersalny do podwieszenia

24.70 PLN

275


Uchwyt druciany zawijany do..

2.30 PLN


Uchwyty doniczkowe na balkon i taras

Aby rośliny prezentowały się efektownie, należy je odpowiednio wyeksponować. W tym celu sprawdzą się praktyczne uchwyty do doniczek albo całych skrzynek doniczkowych – nadają się do wykorzystania na zewnątrz budynków, przede wszystkim domów jednorodzinnych. Na balkonie w bloku można natomiast wykorzystać haki albo kwietniki rozporowe, które można zamontować samodzielnie za pomocą specjalnych rurek. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowo praktyczne modele wielopoziomowe, które posiadają nawet po jedenaście niezależnych podstawek na rośliny.

Można na nich wyeksponować kolekcję sukulentów, stworzyć imponującą kaskadę z bluszczu albo pelargonii, a także wyeksponować mieszankę różnych roślin. Taka konstrukcja jest bardzo solidna i trwała – została wykonana z metalu przez polskiego producenta, dlatego będzie służyć długo i efektywnie, ciesząc oczy domowników i gości. Na zewnątrz sprawdzą się nie tylko wysokie kwietniki, ale przede wszystkim kute uchwyty do skrzynek balkonowych, na których można zawiesić ładne, kwiatowe kompozycje ułożone z ulubionych gatunków roślin. Dzięki nim poręcz balkonowa nabierze nowego, niepowtarzalnego charakteru.

Parapetowe uchwyty do kwiatów sprawdzą się zarówno w przypadku mieszkań, jak i domów. Są one podstawą do stworzenia pięknych dekoracji roślinnych, które staną się ozdobą każdego okna. W ten sposób można zadbać o wygląd elewacji i podkreślić walory wizualne ogrodu. Produkty dostępne w naszym asortymencie są wytwarzane przez polskiego producenta z wysokiej jakości metalu. Są ręcznie kute, dzięki czemu wyglądają oryginalnie i wyróżniają się na tle innych. Fantastycznie harmonizują z każdym tłem. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

 

lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter