Uchwyty doniczkowe

uchwyty doniczkowe metalowe

34


Uchwyt balkonowy metalowy..

6.20 PLN

34A


Uchwyt balkonowy metalowy..

5.20 PLN

34B


Uchwyt balkonowy metalowy..

5.70 PLN

74


Kosz metalowy 50-ka

25.10 PLN

75


Kosz metalowy 60-ka

27.60 PLN

438


Wieszak uniwersalny do podwieszenia

24.70 PLN

275


Uchwyt druciany zawijany do..

2.30 PLN


Uchwyty doniczkowe na balkon i taras

Aby rośliny prezentowały się efektownie, należy je odpowiednio wyeksponować. W tym celu sprawdzą się praktyczne uchwyty do doniczek albo całych skrzynek doniczkowych – nadają się do wykorzystania na zewnątrz budynków, przede wszystkim domów jednorodzinnych. Na balkonie w bloku można natomiast wykorzystać haki albo kwietniki rozporowe, które można zamontować samodzielnie za pomocą specjalnych rurek. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowo praktyczne modele wielopoziomowe, które posiadają nawet po jedenaście niezależnych podstawek na rośliny.

Można na nich wyeksponować kolekcję sukulentów, stworzyć imponującą kaskadę z bluszczu albo pelargonii, a także wyeksponować mieszankę różnych roślin. Taka konstrukcja jest bardzo solidna i trwała – została wykonana z metalu przez polskiego producenta, dlatego będzie służyć długo i efektywnie, ciesząc oczy domowników i gości. Na zewnątrz sprawdzą się nie tylko wysokie kwietniki, ale przede wszystkim kute uchwyty do skrzynek balkonowych, na których można zawiesić ładne, kwiatowe kompozycje ułożone z ulubionych gatunków roślin. Dzięki nim poręcz balkonowa nabierze nowego, niepowtarzalnego charakteru.

Parapetowe uchwyty do kwiatów sprawdzą się zarówno w przypadku mieszkań, jak i domów. Są one podstawą do stworzenia pięknych dekoracji roślinnych, które staną się ozdobą każdego okna. W ten sposób można zadbać o wygląd elewacji i podkreślić walory wizualne ogrodu. Produkty dostępne w naszym asortymencie są wytwarzane przez polskiego producenta z wysokiej jakości metalu. Są ręcznie kute, dzięki czemu wyglądają oryginalnie i wyróżniają się na tle innych. Fantastycznie harmonizują z każdym tłem. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

 

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter