Podpory do roślin

Podpory do roślin ogrodowych to niezbędne elementy każdego ogrodu. Dzięki nim możesz cieszyć się wymarzoną przestrzenią i czerpać ogromną radość z każdej chwili spędzonej w ogrodzie. Oferowane przez nas podpórki pozwolą kwiatom i warzywom stabilnie rosnąć. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek uszkodzenia. Twoje rośliny będą najlepszą atrakcją ogrodu, czyniąc go jeszcze bardziej efektownym.

385


Pergola piramida 190

169.90 PLN

387


Pergola piramida 130

129.60 PLN

302


Podpórka Stożek 60-ka

74.50 PLN

321


Podpórka do kwiatów Drabinka 150

78.50 PLN

319


Drabinka na kwiaty Wachlarz

126.60 PLN

447


Podpórka do kwiatów 50

22.30 PLN

307


Podpórka Drabinka 65

18.10 PLN

318


Podpórka do kwiatów Okrąg 70

14.80 PLN

434


Podpora do pomidorów 140

14.70 PLN


Podpory do kwiatów w ogrodzie - czy warto je wykorzystać?

W bogatej ofercie sklepu Versanis znajdują się różnorodne podpory pod kwiaty ogrodowe, które wyglądają bardzo efektowne. Najlepiej jednak będą się prezentować, oplecione pędami, skryte pod mnóstwem kwiatów czy pędów. Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoja przestrzeń wokół domu prezentowała się naprawdę doskonale, warto wykorzystać podpory do kwiatów w ogrodzie. Dzięki nim możliwe jest wydzielenie kameralnych wnętrz czy ukrycie mniej atrakcyjnych ogrodowych zakątków. Jeżeli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu bujnej zieleni, będzie to dla Ciebie doskonały wybór. W naszym asortymencie znajdują się metalowe pergole do ogrodu, które nie tylko idealnie spełniają wymagania posadzonych przy nich roślin, ale także pełnią element dekoracyjny. Dzięki różnorodnym wzorom możliwe jest wybranie takiej podpory, która stuprocentowo będzie pasowała do otoczenia. Jednocześnie pergole są na tyle stabilne, że bez trudu utrzymują kwiaty czy warzywa, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Solidne podpory pod kwiaty ogrodowe posłużą przez długi czas. Niestraszne im opady deszczu, śniegu czy silne podmuchy wiatru. W naszym sklepie internetowym znajdują się pergole, które sprawdzą się nawet do wysokich roślin. To, co nas wyróżnia, to estetyczne podpory i podpórki do pomidorów czy innych warzyw. Są odporne na zniekształcenia, wykonane z mocnego drutu stalowego, co przekłada się na ich wysoką jakość oraz trwałość. Pełnią rolę ozdoby bez względu na porę roku, ciesząc oczy zarówno domowników, jak i gości. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter