Grille

grille, ruszty i paleniska

395


Grill myśliwski, komplet – 50 cm

281.00 PLN

396


Grill myśliwski, komplet – 60 cm

347.00 PLN

397


Grill myśliwski, komplet – 70 cm

411.00 PLN

443


Grill ogrodowy trójnogi z rusztem..

335.00 PLN

WXX2


Grzałka do rozpalania grilla

118.80 PLN


Niepowtarzalne grille na każdą kieszeń

W naszej ofercie można znaleźć nowoczesne grille myśliwskie o różnej średnicy. Co istotne, wszystkie modele zostały pokryte specjalną farbą, która jest odporna na działanie wysokiej temperatury. Można cieszyć się wyśmienicie przyrządzonymi potrawami, bez obaw o emisję szkodliwych substancji. Chromowany ruszt zapewnia długotrwałą żywotność. Oferowane przez nas metalowe grille łączą w sobie zarówno innowacyjność, jak i niebanalny design. Czerpiąc z klasyki to, co najlepsze i łącząc to wszystko ze sprawdzonymi, ponadczasowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi, stworzyliśmy niepowtarzalne grille ogrodowe, które można kupić za korzystną cenę w naszym sklepie internetowym Versanis. Większość modeli posiada trzy nogi, co przekłada się na wyjątkową stabilność.

Metalowe grille można ustawić na tarasie, balkonie lub nawet na nierównym gruncie działki. Te nowoczesne urządzenia są nie tylko praktyczne, ale także eleganckie i efektowne. Będą doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie spędzany z rodziną czy przyjaciółmi czas na świeżym powietrzu. Niepowtarzalne grille z pewnością będą niezastąpione podczas imprez w ogrodzie czy na działce. Co istotne, ich czyszczenie jest nieskomplikowane i zajmuje kilka chwil. Łatwo je także przechowywać poza sezonem. Przy ich produkcji nie stosujemy farby proszkowej, która się wypala i emituje szkodliwe substancje i przez to wydziela brzydkie zapachy. Niektóre oferowane przez nas modele posiadają regulowany ruszt. Co ważne, palenisko nie ma kontaktu ziemią.

Metalowe grille to praktyczne i estetyczne produkty, które znajdą zastosowanie w przydomowych ogródkach czy ośrodkach wypoczynkowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą różnorodnych, praktycznych, trwałych grillów na każdą kieszeń!

 

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter