Wieszak

Nr kat. 202

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

116.20 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
24,0 cm

Szerokość: 64,0 cm

Głębokość: 21,0 cm

Waga brutto: 2,2 kg

Materiał wykonania: metal

Haczyki na ubrania znajdują się tuż pod półką tego wieszaka. Ten produkt sprawdzi się u osób, które cenią sobie elegancje i minimalizm. Wyrób jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Jest w całości wykonany z metalu oraz z precyzyjną doskonałością.

Wieszak to obowiązkowy element wyposażenia każdego przedpokoju. Niezwykle funkcjonalny, umożliwia wygodne pozostawienie okrycia wierzchniego oraz co ważne - wpływa na ład w danym pomieszczeniu. Wieszak od producenta Kapelańczyk wykonany jest z metalu, gwarantując trwałość użytkowania przez długie czas. 

Wieszak

Wieszak stworzony do przedpokoju stworzony jest z trwałego metalu i dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, ułatwiających dopasowanie do pomieszczenia. Cała konstrukcja jest niezwykle lekka, waży bowiem nieco ponad dwa kilogramy. Siedem haczyków umożliwia powieszenie odzieży wierzchniej, a umocowana nad nimi półka stanowi przestrzeń na drobną garderobę, zatem śmiało można położyć na niej czapkę, szalik lub zaaranżować ciekawą dekorację, ustawiając ulubione elementy ozdobne.

Czytaj więcej

Zobacz także z tej kategorii:


Wieszak

Wieszak

149.60 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter