Oferta specjalna:

Pufy do salonu

Mówiąc o wyposażeniu salonu, najczęściej myślimy przede wszystkim o podstawowych meblach, takich jak stoły, krzesła i stoliki kawowe, oraz elementach dekoracyjnych – na przykład dywanach. Warto jednak pamiętać o tym, że w aranżacji salonu dużą rolę odgrywa również wyposażenie dodatkowe. W tej kategorii możemy znaleźć między innymi stylowe i praktyczne pufy do siedzenia do salonu. Eleganckie tego typu siedziska można znaleźć w naszym internetowym sklepie z wyposażeniem wnętrz Versanis.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

DAS003


Pufa nadaje się nie tylko do barów, pubów, restauracji, sklepów, poczekalni czyli...

Pufa "ESTER" – ø 40 cm

633.00 PLN

DAS004


Pufa może służyć jako miejsce do siedzenia, ozdobny mebel do garderoby lub pełnić...

Pufa "ESTER" – ø 80 cm

954.00 PLN

DAS007


Pufa jest dość sporych rozmiarów. Na siedzisku jest zastosowana wysokiej jakości pianka...

Pufa "BELLISSA"

654.00 PLN

DAS008


Pufa Okrągła 80 – doskonale dopasowuje się do wszystkich miejsc użyteczności publicznej...

Pufa "ROUND" - ø 80 cm.

855.00 PLN

DAS009


Pufa Okrągła 40 doskonale nadaje się do wszystkich miejsc użyteczności publicznej jak i...

Pufa "ROUND" - ø 40 cm.

545.00 PLN

DAS010


Pufa Solano to piękna pufa o okrągłym kształcie. Zaletą jej wyglądu jest pikowanie z...

Pufa "SOLANO"

713.00 PLN


Pufy do siedzenia do salonu – dlaczego warto na nie postawić?

W przestrzennym salonie nie może brakować wygodnych miejsc do siedzenia. To właśnie dlatego w tym pomieszczeniu stawia się na duży stół z kilkoma krzesłami i projektuje się tak zwaną strefę relaksu, w której znajduje się komfortowa, kilkuosobowa sofa i miękkie fotele. Może się jednak zdarzyć, że będziesz potrzebować dodatkowego siedziska – z jednej strony miękkiego, a z drugiej niewielkiego, które nie będzie zajmowało wiele przestrzeni w salonie. I właśnie tutaj wygodne pufy do siedzenia do salonu okażą się niezastąpione.
Pufy do salonu to niewielkie siedziska, które – choć nie posiadają oparcia i podłokietników – znakomicie sprawdzą się podczas spotkania przy kawie z bliskimi czy przyjaciółmi. Są niewielkie i stosunkowo lekkie, więc bez problemu można je przestawiać na to miejsce, w którym akurat są potrzebne.
Chociaż oferowane przez nas pufy do salonu sprawiają wrażenie mebli niepozornych, w rzeczywistości przydadzą się także w innych sytuacjach. Niskie pufy do siedzenia do salonu mogą być stosowane również jako stylowe, eleganckie podnóżki podczas oglądania ulubionego serialu lub spędzania wieczoru z książką. Wyższe modele o prostej formie można z kolei wykorzystać jako podstawki pod tacę na filiżankę z kawą czy kubek herbaty.

Jak wybrać pufy do salonu?

Oferowane przez nas pufy do salonu są dostępne w różnych modelach. Najczęściej mają one siedzisko okrągłe lub kwadratowe, ale można znaleźć również modele w kształcie prostokąta lub pięciokąta. Jak wybrać pufy do salonu, by stały się one eleganckim elementem wyposażenia wnętrza?
Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kształt. W nowoczesnym salonie, w którym dominują minimalistyczne, proste kształty i ostre krawędzie, bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie wybranie pufy do siedzenia kwadratowej lub prostokątnej. Z kolei w klasycznym wnętrzu urządzonym w tradycyjnym stylu, w którym więcej jest masywnych, drewnianych mebli o zaokrąglonych krawędziach, można postawić na pufy okrągłe lub posiadające miękkie, zaokrąglone poduszki. Pufy powinny być również dopasowane kolorystycznie do wystroju wnętrza. Warto zatem wybrać takie siedziska, które kolorystycznie będą dopasowane do innych salonowych dodatków. Na szczęście w Versanis znajdziesz pufy w różnych kolorach – zarówno szare i beżowe, jak również czerwone, bordowe, granatowe czy w kolorze butelkowej zieleni.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zależy nam na tym, by w Versanis nasi klienci mogli znaleźć wszystko, czego potrzebują, dlatego ofertę puf do siedzenia do salonu poszerzyliśmy o uniwersalne siedziska na korytarz i do przedpokoju.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty