Oferta specjalna:

Meble rtv do salonu

Meble przystosowane do użytkowania razem ze sprzętami RTV. Mimo mody na zupełnie płaskie telewizory służące do montażu na ścianie, nadal dużą popularnością cieszą się tv stojące oraz zestawy kina domowego. Ponieważ zazwyczaj są to sprzęty nie należące do najtańszych, wymagają one solidnego i niezawodnego podparcia. Taką asekurację zapewnią oferowane przez nas stoliki i meblościanki na akcesoria elektroniczne. 
 

Pokaż:

HAL1468


413.00 PLN


Nasze meble RTV są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiały skuteczne i sensowne zorganizowanie przestrzeni pod zestawem kina domowego i zestawami audio. Postawisz na nich nie tylko dowolnego rozmiaru telewizor, ale również inne sprzęty grające. Na półkach i w szufladach pomieszczą się też płyty, piloty, książki i wszystkie inne drobiazgi. Za meblami tymi z powodzeniem ukryjesz nieestetyczną zbieraninę kabli i przewodów.

Nasze meblościanki zostały zaprojektowane tak, aby tworzyły element konkretnej serii mebli, dzięki czemu utrzymasz zwięzły styl w danym pomieszczeniu. Proponujemy meble RTV wielobarwne, w popularny stylu retro, w klasycznych i neutralnych barwach oraz nowoczesne, stworzone ze stali nierdzewnej i szkła.

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znalazły się meble wysokiej klasy. Stoliki i meblościanki pod RTV budujemy głównie z płyty MDF, czyli stworzonej ze średnio rozdrobnionych włókien drewnianych - jest to materiał wysokiej jakości i o bardzo dużej wytrzymałości, czyli idealny do utrzymania bardzo ciężkiego sprzętu elektronicznego.  

Newsletter