Oferta specjalna:

Półka na buty grecka

Numer katalogowy: 431

218.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (27.11.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Złota patyna Kolor Złota patyna Złota patyna Złota patyna
Srebrna patyna Kolor Srebrna patyna Srebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patyna Kolor Miedziana patyna Miedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmat Kolor Czarny półmat Czarny półmat Czarny półmat
Biały Kolor Biały Biały Biały

Prosta, a jednocześnie stylowa półka na buty. Produkt idealny do każdej garderoby lub przedpokoju. Trzy wygodne półki pomieszczą kilka par obuwia, które zawsze będzie pod ręką. Dodatkowy motyw dekoracyjny przywodzący na myśl greckie dekoracje, znacząco podnosi walory estetyczne produktu.

Meble / Półki i regały - Półka na buty grecka

Produkt łączący w sobie dwie cechy – prostotę i elegancję. Prezentowana półka na buty charakteryzuje się klasyczną formą, ale za to bardzo unikatowymi i oryginalnymi zdobieniami. Wszystkie elementy doskonale się uzupełniają, tworząc stylowy i dekoracyjny mebel.

Półka wykonana została z najwyższej jakości materiałów, pomimo delikatnej konstrukcji stoi bardzo stabilnie i posłuży przez długie lata. Znajdzie swoje zastosowanie w każdym korytarzu lub przedpokoju, gdzie będzie wiodącą ozdobą wnętrza. Produkt posiada trzy szerokie, wygodne półki przeznaczone na kilka par obuwia, które już zawsze będą pod ręką. Dodatkowy motyw ozdobny znacząco podnosi walory estetyczne tego modelu. Dzięki temu, jest on jednym z najbardziej pożądanych elementów dekoracyjnych przedpokoju. Podkreśla elegancki charakter całego mieszkania już od samego wejścia przez próg. Model o bardzo prostej formie zyskuje niepowtarzalny urok i styl, dzięki przepięknemu, eleganckiemu zdobieniu.

Zobacz także z tej kategorii:


433


 

Newsletter