Oferta specjalna:

149.00

59.00 PLN

Podpórka Stożek 180

Numer katalogowy: 305

136.00 PLN

brutto

    Produkt dostępny
Zamów dzisiaj,
wyślemy do piątku (14.08.2020)
info

790 299 287

(pn-pt: 8:00 - 16:00)

Wybierz parametry


Kolor:

Czarny Kolor Czarny Czarny Czarny

Najwyższa podpórka w kształcie stożka; Wykonana jest z drutu stalowego, zatem jest odporna na warunki atmosferyczne i zniekształcenia. Idealna do urządzenia pięknego ogrodu.

Wyposażenie ogrodu / Podpory do roślin - Podpórka Stożek 180

Produkty dostępne w sklepie Versanis już od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Wśród przedmiotów, które można w nim znaleźć, znajdują się meble i gadżety do domu oraz ogrodu. Wszystkie wykonane z niezwykłą precyzją, z wytrzymałych materiałów.

Podpora do kwiatów

Podpora do roślin w kształcie wysokiego stożka została wykonana z drutu stalowego, dzięki czemu jest odporna nawet na najbardziej niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nie zniekształca się, dzięki czemu bezpiecznie mogą się po niej piąć najróżniejsze rośliny. Poprzez wykorzystanie podpory do roślin będziesz w stanie znacznie lepiej wyeksponować wszystkie pnące gatunki, które posiadasz w swoim ogrodzie. 

Gdzie postawić podporę?

Produkt marki Kapelańczyk wkomponuje się w daną przestrzeń i pozostanie niezauważony pod roślinnością, która się będzie na nim rozwijać. Drut, z którego został wykonany, został pomalowany metodą proszkową, dzięki czemu kolor rozchodzi się równomiernie i całość wygląda bardzo elegancko. Podpora może stać w dowolnym miejscu w ogrodzie - tam, gdzie chcesz, aby pięły się rośliny. Można wbić ją bezpośrednio w ziemię lub jeżeli nie chcesz ingerować w podłoże, to w doniczkę z ziemią. Jest trwała i solidnie wykonana, zatem z pewnością posłuży przez długi czas.

Zobacz także z tej kategorii:


318


 

409


 

365


 

321


 

370


 

387


 

306


 

Newsletter