Podpórka Drabinka 65-ka

Nr kat. 307

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 7 dni roboczych

18.10 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
CzarnyKolor CzarnyCzarny Czarny
Zielony ciemnyKolor Zielony ciemnyZielony ciemny Zielony ciemny
Wysokość:
65,0 cm

Szerokość: 20,0 cm

Głębokość: 1,0 cm

Waga brutto: 0,2 kg

Materiał wykonania: metal

Prezentowany produkt pomoże Ci zadbać o roślinki, szczególnie podczas szybkiego ich wzrostu. Świetnie sprawdza się jako podpórka na wszelkiego rodzaju kwiaty doniczkowe, które nie są w stanie same utrzymać stabilnej pozycji. Produkt o wysokiej formie stworzony jest z myślą o dużych roślinach.

Podpórki potrzebują zarówno kwiaty domowe, jak i ogrodowe, dlatego znajdą zastosowanie wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz. Produkt prawidłowo zadba o rośliny i umożliwi ich odpowiednią stabilizację. Dzięki temu będą one mogły zdrowo rosnąć i pełnić rolę przepięknej dekoracji każdego pomieszczenia. Niniejsza podpórka wykonana została z drutu stalowego, co gwarantuje wyjątkową wytrzymałość. Materiał jest także odporny na zniekształcenia, co zwiększa właściwości całego produktu. Duża podpórka pomoże utrzymać kwiaty w nienagannej formie i już zawsze będą prezentować się pięknie. Dodatkowo, rozwinięte rośliny wprowadzą przytulny klimat do każdego wnętrza.

Drut stalowy malowany proszkowo - średnica: Ø3,5 mm

Zobacz także z tej kategorii:


lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter