Pergola piramida 190

Nr kat. 385

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

169.90 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
CzarnyKolor CzarnyCzarny Czarny
Zielony ciemnyKolor Zielony ciemnyZielony ciemny Zielony ciemny
Wysokość:
190,0 cm

Szerokość: 30,0 cm

Głębokość: 30,0 cm

Waga brutto: 1,9 kg

Materiał wykonania: metal

Piękna pergola przypominająca kształtem piramidę. Stabilna i bardzo trwała. Idealnie nadaje się do wykorzystania w pomieszczeniach zamkniętych, jak również na zewnątrz. Doskonała do bardzo wysokich roślin oraz roślin pnących.

Drut stalowy malowany proszkowo - średnica Ø5 mm.

Zadbaj o styl swojego tarasu czy ogrodu z designerskimi akcesoriami, takimi jak pergola tarasowa w kształcie wysokiej piramidy. Wykonana z metalu, charakteryzuje się najwyższej klasy jakością, a także wyjątkową stabilnością. Dzięki temu można ustawiać ją również na niezbyt równym gruncie w ogrodzie i bez obaw o zniszczenie przechowywać tak wewnątrz, jak i na zewnątrz domu. Pergola służy przede wszystkim do uprawy roślin wysokich i pnących. Jej minimalistyczna forma wpasuje się zarówno w otoczenie oszczędne, inspirowane skandynawską estetyką, jak i rustykalne, z artystycznym zacięciem. Pergola ogrodowa występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które wybrać można według swoich preferencji stylistycznych lub dopasowując ją do innych akcesoriów.

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter