Pergola piramida 130

Nr kat. 387

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 7 dni roboczych

129.60 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
CzarnyKolor CzarnyCzarny Czarny
Zielony ciemnyKolor Zielony ciemnyZielony ciemny Zielony ciemny
Wysokość:
130,0 cm

Szerokość: 20,0 cm

Głębokość: 20,0 cm

Waga brutto: 1,3 kg

Materiał wykonania: metal

Prezentowany produkt to propozycja oryginalnej i niebanalnej pergoli. Przeznaczona do różnego rodzaju roślin pnących i zwisających. Pergola pozwala na stworzenie przepięknej kompozycji z kwiatów, wspomagając dodatkowo ich rozwój. Jest to doskonały sposób na wyeksponowanie roślinności.

Niniejsza pergola sprawdzi się zarówno w ogrodzie, gdzie urozmaici przestrzeń oraz na tarasach, ozdabiając strefę użytkową. Pnące się rośliny prezentują się niezwykle efektownie, szczególnie w porze kwitnienia. Model ten dodaje więc ogrodom uroku, wprowadzając beztroski i komfortowy klimat na świeżym powietrzu. Można ją zastosować także we wnętrzach domowych. Świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny salonu, przedpokoju czy sypialni. Produkt w całości został wykonany z metalu, co jest gwarancją pewnej stabilności i wytrzymałości. Ciekawa konstrukcja pergoli przyciąga uwagę, a pnące się na niej kwiaty akcentują cały urok i piękno. W połączeniu tworzą unikatową ekspozycję roślinną wewnątrz oraz na zewnątrz.

Drut stalowy malowany proszkowo - średnica: Ø5 mm.

Zobacz także z tej kategorii:


lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter