Garderoby ścienne

Garderoby ścienne

478


Wieszak, Garderoba do przedpokoju..

318.00 PLN

477


Wieszak, Garderoba z półką loft 70

290.00 PLN

510


Wieszak, Garderoba do przedpokoju..

268.00 PLN

476


Wieszak, Garderoba do przedpokoju..

262.00 PLN

44


Wieszak ścienny do ubrań

143.80 PLN

350


Wieszak Esy

226.00 PLN

419


Garderoba z liśćmi na ubrania

306.00 PLN

196A


Garderoba

323.00 PLN

196


Garderoba

248.00 PLN

294


Garderoba Prosta

196.30 PLN

313


Garderoba wąska

232.00 PLN

310


Garderoba prosta z półką

158.00 PLN

373


Wieszak ubraniowy chrom - wieszak..

11.20 PLN


Efektowne garderoby ścienne

W naszej ofercie dostępne są metalowe garderoby wyprodukowane przez polskiego producenta z surowców najwyższej jakości. Wyglądają bardzo stylowo i sprawdzą się idealnie w każdym przedpokoju. Pozwolą zaoszczędzić sporo miejsca w domu, a jednocześnie zagwarantują korzystne efekty wizualne i stabilność wieszanym ubraniom. Wybierając jeden z dostępnych u nas modeli, z pewnością będziesz usatysfakcjonowany jego jakością i solidnością całej konstrukcji.

Zaopatrujemy klientów w garderoby o największej wytrzymałości oraz oryginalności, które są doskonale wyprofilowane. Znajdziesz u nas ręcznie kute wieszaki w kilku wersjach. Niektóre posiadają liczne elementy dekoracyjne wpływające na ich atrakcyjność wizualną – motywy kwiatowe i subtelne haczyki wyglądają naprawdę doskonale. Po zainstalowaniu takiego systemu w korytarzu zyskasz komfortowe rozwiązanie na kilka lat, które nada dodatkowego wyrazu danej powierzchni. Atutem modeli dostępnych w naszej ofercie jest bardzo atrakcyjna cena, która dowodzi, że efektowne urządzenie wnętrz wcale nie musi być drogie. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb osób urządzających lub remontujących dom albo mieszkanie.

W asortymencie sklepu internetowego Versanis znajdują się różne warianty wieszaków w kilku kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie u nas idealny model dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań estetycznych. Możemy zaproponować proste, stabilne konstrukcje o geometrycznych kształtach, jak i dużo bardziej finezyjne garderoby ścienne, które na każdej ścianie będą prezentowały się elegancko i dostojnie. Z pewnością podniosą walory estetyczne wnętrza, a jednocześnie będą cieszyć oczy domowników i odwiedzających Cię gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter