Oferta specjalna:

Stoły kuchenne i jadalniane

Pokaż:

SGN097


2499.00 PLN

SGN2174


2874.00 PLN

SGN2184


649.00 PLN

SGN011


406.00 PLN

SGN013


406.00 PLN

SGN015


406.00 PLN

SGN017


406.00 PLN

SGN028


2582.00 PLN

SGN032


698.00 PLN

SGN076


2744.00 PLN

SGN078


3653.00 PLN

SGN237


999.00 PLN

SGN260


2906.00 PLN

SGN273


3978.00 PLN

SGN274


3328.00 PLN

SGN294


796.00 PLN

SGN022


467.00 PLN

SGN026


2793.00 PLN

SGN027


2427.00 PLN

SGN335


1509.00 PLN


Wybór odpowiedniego stołu, bez względu na to czy w grę wchodzi kuchnia, jadalnia czy sala konferencyjna, nie jest zadaniem tak łatwym, jakby można było się spodziewać. Przy jego zakupie należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów, tak, aby w konsekwencji móc wybrać to, co będzie piękne, praktyczne i trwałe. Nasz sklep to miejsce, w którym można otrzymać niezwykle bogatą ofertę stołów, przeznaczonych do różnego rodzaju potrzeb. Wierzymy, iż każdy klient otrzyma wśród naszego asortymentu produktów takie rozwiązanie, które będzie dla niego tym idealnym.

***

Dlaczego warto postawić na nasz sklep?

Nasz sklep to miejsce doskonałe, by spośród szerokiej oferty produktów móc wybrać to, co okaże się być idealne w danej przestrzeni. Dostępne tutaj stoły kuchenne i konferencyjne jesteśmy pewni, spełnią Państwa potrzeby w 100%. Nie trzeba wychodzić z domu, by przejrzeć pełną ofertę, porównać ze sobą kilka propozycji i zdecydować się na to, co okaże się być najlepsze. Co więcej, mamy dla Państwa bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu wiemy, że zakupiony towar, spełni pod względem ceny w pełni Państwa potrzeby. 

Wiemy, że to, co dla Państwa zrobimy, odpłaci się dla nas z nawiązką. Oprócz więc asortymentu i doskonałych cen, posiadamy prosty i przejrzysty panel, szybką dostawę oraz pełne doradztwo w wyborze jak najlepszych rozwiązań. Zachęcamy więc do spojrzenia na pełen asortyment produktów i do wyboru tego, co w Państwa kuchni lub co w firmowej sali konferencyjnej będzie doskonałym wyborem.

Jaki stół wybrać do sali konferencyjnej?

Sala konferencyjna jest to miejsce, w którym odbywają się różnego rodzaju zebrania pracowników, spotkania biznesowe, prezentacje, szkolenia i konferencje. W miejscu takim obowiązkowym elementem jest na pewno duży stół, a do niego również i wygodne krzesła, które to zapewnią pełną wygodę oraz komfort siedzenia, nawet podczas wielogodzinnych spotkań. Dobierając stół do danej sali konferencyjnej, należy zwrócić uwagę i na jego estetykę i na jego funkcjonalność, a do tego i trwałość, bowiem wszystkie te elementy razem zapewniają pełne zadowolenie i satysfakcję dokonanego wyboru. To rzecz priorytetowa. Na co więc zwrócić szczególną uwagę?

Na pewno warto postawić na uniwersalizm mebli. Jeśli bowiem kupimy stół w takim właśnie charakterze, sprawdzi się on w wykorzystaniu go na różnego rodzaju spotkaniach w danej firmie. Obowiązkowym elementem, na jaki na pewno należy zwrócić uwagę jest wielkość takiego stołu. Każdy z uczestników, który bierze udział w spotkaniu musi posiadać wystarczającą ilość miejsca, a do tego musi widzieć zarówno osobę prowadzącą dane spotkanie, jak również i innych uczestników biorących w tym udział. Zaleca się, by na jedno miejsce przypadało minimum 70 centymetrów szerokości stołu. Jeśli chodzi o głębokość, w przypadku, gdy ludzie siedzą po jednej stronie, taka głębokość wynosić powinna około 60 - 70 centymetrów, a jeśli po obydwu stronach, wówczas 90 centymetrów. Nie bez znaczenia ma także ustawienie stołu. Najlepszą opcją jest układ rady nadzorczej, a jeśli chodzi o kształt litery U, wówczas musi być on tak ustawiony, by każdy miał swobodny dostęp do widzenia osoby prowadzącej, jak również i obrazu wyświetlanego na ścianie. Najlepszą z możliwych do wyboru opcją są stoły rozkładane, które można w pełni dopasować do konkretnego spotkania. Czasami na takim bierze udział czterech ludzi, a w innym przypadku jest ich dwudziestu. Regulacja stołu zapewnia pełnię jego wykorzystania na każdej niemal płaszczyźnie.

Jaki stół wybrać do kuchni?

Poszukując odpowiedniego stołu do kuchni, na pewno powinniśmy zwrócić uwagę między innymi na jego wygląd, bo jak wiadomo, każdy z nas chce stworzyć przestrzeń idealną, w której każdy, najmniejszy nawet detal i szczegół, muszą być ze sobą odpowiednio połączone. Patrząc na naszą ofertę, polecamy stoły kuchenne w różnych kolorach i wzorach, w odpowiednich odcieniach drewna, większe i mniejsze, matowe i z połyskiem, a więc wszystko to, czego pragnie klient. Wiadomo, iż każdy ma swój niepowtarzalny styl. W jednej przestrzeni kuchennej doskonale sprawdzą się stoły okrągłe, w innej kwadratowe, w jeszcze innej prostokątne. W zależności od ilości domowników, taka też może być jego wielkość. Jesteśmy przekonani o tym, że wachlarz produktów naszego sklepu, na pewno okaże się być dla Państwa na tyle atrakcyjny, iż znajdziecie tutaj idealny mebel do swojej wymarzonej kuchni. 

Jedno jest pewne - jeśli chcą Państwo postawić na stół, idealny do kuchni czy jadalni, albo też i na stół do sali konferencyjnej, to wierzymy głęboko w to, że nasza oferta zaspokoi w pełni Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania. My stawiamy zawsze na jakość, ale i zwracamy uwagę na kwestie estetyczne, bowiem wiemy, na czym tylko zależy naszym odbiorcom. Mamy więc taką nadzieję, że spośród dziesiątek propozycji, każdy z Państwa znajdzie coś doskonałego właśnie do wypełnienia swojej przestrzeni. 

 

Newsletter