Półki i regały do sypialni

Sypialnia jest miejscem, w którym nie tylko się śpi. Jest ona niejako punktem centralnym każdego domu lub mieszkania. Dlatego to właśnie od niej roztacza się na inne pomieszczenia stylowy czar. Sypialnia powinna w swoim wyglądzie łączyć estetykę z funkcjonalnością. Wiele stylów wykończeniowych wymaga specyficznych dodatków, by całość zachowała swoją spójność. Półki i regały do sypialni stanowią kategorię „bezpiecznych” estetycznie produktów, które będą w stanie wprowadzić nową atmosferę bez konieczności gruntownych modyfikacji w przestrzeni. Niniejsze produkty dają więc szerokie pole do aranżacyjnego manewru, dzięki czemu można łatwiej i szybciej powołać do życia unikalną i zachwycającą wizję wykończeniową.
FILTRY

Zawęź wyniki

Zakres cen

499


Półka w stylu loft w drewnianej..

459.00 PLN

496


Półka uniwersalna z blatem..

538.00 PLN

388


Półka na buty Modern

276.00 PLN

257


Regał/Szafka uniwersalna 5 półek

184.60 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter