Półki i regały do salonu

Salon jest najbardziej reprezentatywną przestrzenią domu lub mieszkania. To tutaj podejmuje się gości oraz głównie odpoczywa po dniach pracy pełnych obowiązków. Salon jest swego rodzaju wizytówką, która pokazuje odwiedzającym, w jaki sposób właściciel posesji postrzega rzeczywistość. Styl wykończeniowy salonu bywa różny, jednak niektóre elementy się powtarzają – półki i regały do salonu są dodatkiem, bez którego przestrzeni do końca nie da się wykończyć. Ich ciekawy design oraz walory estetyczne sprawiają, że mogą one stanowić dopełnienie dla wielu różnorodnych stylów wykończeniowych. W efekcie nie ma ryzyka, że spowoduje się zauważalne negatywne kontrasty, które sprawią, że efekt wykończeniowy straci na blasku. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi półkami i regałami firmy Versanis.
FILTRY

Zawęź wyniki

Zakres cen

499


Półka w stylu loft w drewnianej..

459.00 PLN

496


Półka uniwersalna z blatem..

538.00 PLN

257


Regał/Szafka uniwersalna 5 półek

184.60 PLN

lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter