Loftowe półki i regały

Elementy stylu loftowego to w ostatnich latach wyjątkowo popularne dopełnienie nowoczesnych domów i mieszkań. Loftowe półki i regały charakteryzują się wyjątkowym wdziękiem i oryginalnością, co wpłynie pozytywnie na proces kreowania wizerunku właściciela. Półki i regały nie są wyłącznie praktycznymi dodatkami do przestrzeni domu lub mieszkania. Odpowiednio dopasowane ładnie zgrywają się z otaczającą przestrzenią, tworząc efekt wykończeniowy, który zapada w pamięć. W efekcie właściciel jest w stanie zaakcentować swoje preferencje, potrzeby, bliskie sercu idee oraz zorientowanie na styl za pomocą gustownych, użytkowych dodatków. Loftowe półki i regały to szeroka kategoria produktów, w których nowocześnie zorientowani konsumenci znajdą warianty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb, unikalnych wizji wykończeniowych oraz możliwości budżetowych.
FILTRY

Zawęź wyniki

Zakres cen

314


Solidny stojak na buty

228.00 PLN

lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter