Półki i regały

W tej kategorii prezentujemy nowoczesne, metalowe półki, które sprawdzą się w każdej garderobie i przedpokoju. Można je wykorzystać do przechowywania szalików i czapek, a także butów – sprawdzą się zarówno w większych, jak i mniejszych wnętrzach. Są niewielkie i zgrabne, dzięki czemu można je wykorzystać nawet w wąskich pomieszczeniach. Ze względu na liczne zdobienia pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale i reprezentacyjne.

Pokaż:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 1018 19

Funkcjonalne i efektowne – metalowe półki

Kute meble dostępne w ofercie sklepu internetowego Versanis są użyteczne w codziennej eksploatacji, ale przede wszystkim świetnie wyglądają. Wyróżniają się na tle innych sprzętów dostępnych na rynku i cieszą oko swoją nietypową prezencją. Lekkie, eklektyczne wzory i wygięte nóżki, dodają im uroku i sprawiają, że takie elementy wyposażenia są w stanie ożywić każde wnętrze bez względu na aranżację. Skomponują się zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wystrojem.

Dostępne w naszym asortymencie nowoczesne półki, sprawdzą się przede wszystkim jako szafka na buty, ale nie tylko. Można je wykorzystać do przechowywania innych rzeczy według osobistych potrzeb. Są delikatne i ładnie wtapiają się w każdy domowy wystrój. Nie dominują, ale efektownie podkreślają urok wnętrz – właśnie dlatego warto wykorzystać je w sowim domu czy mieszkaniu, aby cieszyć oczy swoje i gości, a także korzystać z nich na co dzień. Są bardzo pojemne i można na nich ustawić kilka par butów czy innych rzeczy. Dostępne są wersje z dwoma, trzema, jak i kilkoma półkami. Kilkukondygnacyjne wersje na dolnych półkach pomieszczą obuwie, zaś na górnych – dodatki do wierzchniej garderoby. Te najwyższe można nawet postawić w spiżarni i wykorzystać do gromadzenia artykułów spożywczych.

Takie kute półki sprawdzą się doskonale, jeżeli preferujesz klasyczne formy i elegancką prostotę, a jednocześnie potrafisz docenić wysoką jakość wykonania przedmiotów. Produkty producenta Kapelańczyk zwracają uwagę i cieszą przystępną ceną. Z uwagi na ich wymiary oraz szerokie możliwości zastosowania często znajdują swoje miejsce w garderobach i korytarzach, ale również na zewnątrz, np. na tarasie czy ganku. Dzięki tego typu elementom wyposażenia można wprowadzić ład i porządek w domowym zaciszu.

 

Newsletter