Półki i regały do przedpokoju

Przedpokój to przestrzeń, którą można ciekawie zagospodarować i wyrazić swoją unikalną wizję wykończeniową. Można go interesująco oraz praktycznie wykończyć, maksymalnie wykorzystując dostępną przestrzeń, ale nie tworząc z całości małej graciarni. Półki i regały firmy Versanis wprowadzają większy ład, pozwalając udekorować przestrzeń w funkcjonalny oraz stylowy sposób. Półki i regały do przedpokoju mogą służyć zarówno jako szafki na buty, jak i swoiste lady prezentacyjne dla różnych drobnych dekoracyjnych dodatków. Są one na tyle małe, że z ich rozmieszczeniem można bardzo łatwo eksperymentować w celu uzyskania najlepszego efektu wykończeniowego. Jest to inwestycja w styl oraz prezencję całości domu lub mieszkania, która będzie się zwracać zarówno w krótko- jak i długoterminowym rozrachunku.
FILTRY

Zawęź wyniki

Zakres cen

388


Półka na buty Modern

276.00 PLN

314


Solidny stojak na buty

228.00 PLN

431


Półka na buty grecka

218.00 PLN

432


Półka na buty

207.00 PLN

433


Półka na buty

149.60 PLN

257


Regał/Szafka uniwersalna 5 półek

184.60 PLN

lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter