Klasyczne półki i regały

Klasyczne półki i regały pozwolą zachować większy porządek w domu lub mieszkaniu. Nadadzą się zarówno, jako przestrzeń do przechowywania obuwia, jak i wielu innych przedmiotów. Półki i regały o klasycznym wyglądzie szybko, zarówno pod względem stylu, jak i funkcjonalności, wpasowują się w przestrzeń domu lub mieszkania. Nie powodują one negatywnych kontrastów, będąc w efekcie „bezpiecznym” wykończeniowym zakupem. Wyjątkowy design pozwala na przeprowadzenie różnych eksperymentów aranżacyjnych, dzięki czemu można łatwiej osiągnąć zakładany efekt wykończeniowy. Dobrze dopasowane klasyczne półki i regały stworzą w pomieszczeniu wyjątkową atmosferę, która będzie się przenosić na pozostałe domowe lub mieszkaniowe powierzchnie. Półka lub regał może stać się jednym z efektywnych oraz efektownych narzędzi do wyrażenia swoich preferencji, potrzeb oraz zorientowania na styl.
FILTRY

Zawęź wyniki

Zakres cen

499


Półka w stylu loft w drewnianej..

459.00 PLN

496


Półka uniwersalna z blatem..

538.00 PLN

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter