Oferta specjalna:

Hokery z oparciem

Nowoczesna wyspa w kuchni to rozwiązanie stosowane coraz częściej w mieszkaniach i domach – może ona służyć zarówno jako przestrzeń robocza, jak również jako stół, przy którym spożywane są posiłki z rodziną i znajomymi. Wyspy kuchenne są jednak wyższe niż tradycyjne stoły, dlatego potrzebne są do nich specjalne, wysokie siedziska, czyli tak zwane hokery. W ofercie naszego sklepu internetowego Versanis znajdziesz modne i eleganckie hokery z oparciem.

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

DAS060


Hoker wykonany został w klasycznym stylu. Doskonale nadaje się do wnętrz użyteczności...

Hoker "MADAM"

1058.00 PLN


Gdzie najlepiej sprawdzą się hokery z oparciem?

Hokery to wysokie stołki do siedzenia, które najczęściej kojarzymy z barami i pubami. W ostatnich latach coraz częściej są one jednak stosowane także w użytku domowym, gdzie znakomicie zastępują tradycyjne krzesła. Gdzie najlepiej sprawdzą się hokery z oparciem?
Wbrew temu, co może się wydawać, hokery z oparciem do kuchni to rozwiązanie stosunkowo uniwersalne. Oczywiście, sprawdzą się one wyłącznie w tych wnętrzach, w których znajduje się wyspa, warto jednak mieć świadomość tego, że jest to rozwiązanie odpowiednie zarówno do dużych kuchni w domach jednorodzinnych, jak również w małych mieszkaniach. Hokery z oparciem będą dobrym wyborem w domach, w których duży, kilkuosobowy stół znajduje się w jadalni. Wówczas w kuchni można ograniczyć się do wyspy odchodzącej od ściany, przypominającej blat barowy. Służy ona zarówno jako przestrzeń robocza do przyrządzania posiłków, jak również jako niewielki stolik, idealny do kawy czy śniadania. Hokery z oparciem do kuchni można jednak kupić również do niewielkiego mieszkania czy kawalerki, w której nie ma wystarczająco dużo miejsca na osobną jadalnię. Tam dobrze jest dostawić hokery z oparciem do wolnostojącej wyspy.

Hokery z oparciem – zalety

W barach i pubach najczęściej stosuje się stołków pozbawionych oparć. W kuchni znacznie lepiej sprawdzą się jednak wygodne hokery z oparciem i wyprofilowanym siedziskiem. Dzięki takim krzesłom można bardziej komfortowo rozsiąść się w przy stole, tym bardziej, że wiele hokerów jest wyposażonych w praktyczny podnóżek.
Wybierając hokery z oparciem, masz do wyboru modele z różnymi siedziskami. Dużą popularnością cieszą się krzesła z tapicerowanym siedziskiem, które są niezwykle wygodne. Alternatywą dla nich mogą być krzesła z siedziskiem plastikowym lub drewnianym. Będą one dobrze wyglądały w nowoczesnych kuchniach urządzonych w stylu minimalistycznym lub loftowym.

Kup eleganckie i wygodne hokery z oparciem do kuchni w sklepie Versanis

Chcesz kupić eleganckie i wygodne hokery z oparciem do kuchni? W takim razie jesteś w odpowiednim miejscu. W ofercie naszego sklepu internetowego Versnis można znaleźć różnego rodzaju krzesła barowe – zarówno tapicerowane modele na drewnianych nogach, które pięknie będą wyglądały we wnętrzu skandynawskim, jak również obracane hokery z siedziskiem skórzanym lub drewnianym, pasujące do kuchni nowoczesnych, minimalistycznych i glamour. Propozycja naszego sklepu internetowego jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz hokery z oparciem idealne do swojego domu lub mieszkania.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty