Oferta specjalna:

Fotele biurowe

Pokaż:

SGN2536


1104.00 PLN

SGN2537


984.00 PLN

SGN2549


495.00 PLN

SGN2556


471.00 PLN

SGN2557


463.00 PLN

SGN2558


463.00 PLN

SGN2559


463.00 PLN

SGN2560


463.00 PLN


Praca w biurze to przede wszystkim wiele godzin spędzonych w jednej pozycji przed komputerem. Tak ważne i istotne jest więc w tym wszystkim stworzenie sobie odpowiednich warunków i zapewnienie sobie pełnej ergonomii pracy. Kluczowym elementem, nad wyborem którego należy skupić się w sposób szczególny - jest fotel biurowy. Na co zwrócić uwagę dokonując jego zakupu?

Szeroki wachlarz produktów

W ofercie naszego sklepu otrzymać mogą Państwo fotele biurowe, w pełni dopasowane do Waszych potrzeb i wymagań. Oferujemy zarówno proste, klasyczne rozwiązania dla potrzeb pracowników biurowych, jak również i bardziej zaawansowane modele, które doskonale sprawdzą się jako fotele gabinetowe dla prezesów i właścicieli firm. Przed wyborem konkretnego produktu, warto skupić się na kilku, jakże istotnych elementach, tak, aby móc dopasować jak najlepsze do siebie rozwiązania.

Oparcie - kluczowy element każdego fotela biurowego

Dobierając  oparcie, to powinno być wyprofilowane tak, aby dopasować je do pleców i zagwarantować kręgosłupowi stosowne podparcie. Istotne znaczenie ma także i to, aby wybrać dany model odpowiednio do wzrostu jego przyszłego właściciela, bowiem tylko to jest w stanie zapewnić pełną ergonomię pracy. 

Jakie siedzisko powinien mieć fotel biurowy?

Kolejnym, jakże ważnym elementem jest siedzisko.Tutaj najbardziej istotne znaczenie ma głębokość. Powinna być ona dobrana tak, aby nogi w kolanach mogły ułożyć się w naturalnej pozycji pod kątem 90 stopni. Nie może być ono więc zbyt głębokie, bo może powodować bóle, ani też zbyt płytkie, bo nie zapewni komfortu w trakcie siedzenia.

Czy podłokietniki są obowiązkowe?

Podłokietniki odgrywają niezwykle ważną rolę. Jeśli ramiona wiszą w powietrzu lub są delikatnie zaparte o brzeg biurka, w bardzo szybkim czasie zaczną  drętwieć i mrowieć, a my odczuwać będziemy mrowienie na całej długości rąk. Dobrze, jeśli podłokietniki są regulowane, tak, aby w trakcie siedzenia zapewniły maksymalną wygodę, a po skończonej pracy, możliwość wsunięcia krzesła pod biurko. 

Regulacja wysokości fotela

Nie możemy zapomnieć również o regulacji fotela. Ustawienie odpowiedniej jego pozycji to podstawa, zarówno jeśli chodzi o samą właśnie wysokość siedziska, ustawienie podłokietników i odchylenie oparcia. Co istotne, jeśli fotel ma kółka, dobrze byłoby, gdyby istaniała możliwośc ich blokady. 

Mamy nadzieję, iż oferta naszego sklepu okaże się być dla Państwa na tyle atrakcyjna, by wybrać dla siebie odpowiedni fotel biurowy. Z pomocą naszych specjalistów, a także sugerując się powyższymi informacjami, jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie najleszy produkt właśnie dla siebie.

Newsletter