Kwietnik ozdobny potrójny parawan

Nr kat. 49

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 4 dni roboczych

228.00 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Wybierz  Kolor:
Złota patynaKolor Złota patynaZłota patyna Złota patyna
Srebrna patynaKolor Srebrna patynaSrebrna patyna Srebrna patyna
Miedziana patynaKolor Miedziana patynaMiedziana patyna Miedziana patyna
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
BiałyKolor BiałyBiały Biały
Wysokość:
80,0 cm

Szerokość: 85,0 cm

Głębokość: 25,0 cm

Waga brutto: 7,8 kg

Materiał wykonania: metal

Bardzo oryginalny i niepowtarzalny kwietnik. Dzięki temu metaloplastycznemu produktowi możemy stworzyć w swoich czterech kątach kwiatową zasłonę. Miejsca na doniczki są w kształcie kwadratu; Ustawione są stopniowo. Kwietnik ozdobiony jest metalowymi liśćmi.

Wyjątkowy stojak na kwiaty z bogatej oferty sklepu internetowego Versanis zachwyca swoją niecodzienną formą eleganckiego, secesyjnego parawanu. Potrójny kwietnik będzie wyglądał zjawiskowo w każdym ogrodzie, zarówno nowoczesnym, jak i inspirowanym romantycznym, angielskim stylem. Metaloplastyczny kwietnik ozdobiony został kutymi w metalu motywami roślinnymi, w tym przede wszystkim dekoracyjnymi liści, które dodają mu szyku i lekkości. Ekskluzywny stojak posiada trzy pojemne podstawy na doniczki z roślinami. Kwietnik charakteryzuje się stabilnością, wyjątkową trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Występuje w kilku różnych odcieniach, w tym również w bieli i matowej czerni. Można je dobrać, biorąc pod uwagę kolorystykę pozostałych elementów aranżacji.

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter