Kwietnik Juka mała

Nr kat. 136

Wysokość:
37 cm

Szerokość: 32 cm

Głębokość: 32 cm

Waga brutto: 1,2 kg

Zgrabny, nieduży kwietnik na jedną doniczkę. Produkt wykonany jest z metalu, co nadaje mu trwałości. Kwietnik wpasuje się do każdego wnętrza i rodzaju wystroju; Jest klasyczny i ponadczasowy;

Pragniemy przedstawić Państwu wysokiej jakości kwietnik, wykonany z metalu, co nadaje mu stabilności i długowieczności. Kwietnik został wyprodukowany przez polską firmę Kapelańczyk. Ten niewielki, aczkolwiek gustowny kwietnik przeznaczony jest na jedną doniczkę. Kwietnik może stanowić element dekoracyjny nie tylko wewnątrz domu, ale również na balkonie czy ogrodzie. Delikatne zdobienie nadaje mu elegancji i prostoty. Jego ponadczasowy i klasyczny wygląd sprawia, że idealnie dopasowuje się do każdego wystroju wnętrza. Metalowa konstrukcja i malowanie proszkowe zapewniają mu wysoką jakość i odporność na wszelkie uszkodzenia przez wiele lat. Kwietnik dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwoli Państwu dopasować go do wnętrza swojego domu czy też biura.

Zobacz także z tej kategorii:


doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter