Grill myśliwski 70-ka komplet

Nr kat. 397

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 7 dni roboczych

421.00 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 Kolor:
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
Wysokość:
195,0 cm

Szerokość: 85,0 cm

Głębokość: 85,0 cm

Waga brutto: 26,1 kg

Materiał wykonania: metal

Estetyczny grill myśliwski o dużej średnicy rusztu, umożliwiającej pieczenie wielu potraw na jednym ogniu. Producent Versanis oferuje zakup produktu w komplecie, składającym się z trzech elementów, takich jak: palenisko, ruszt i trójnóg. Grill jest łatwy w transporcie oraz przechowywaniu.

Zestaw zapewnia szybki i prosty montaż. Grille myśliwskie produkowane przez producenta Kapelańczyk charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Całość powstała z wysokogatunkowych materiałów, gwarantujących przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania. Palenisko pokryte jest specjalną farbą odporną na temperaturę, umożliwia także łatwe kontrolowanie palenia się ogniska. Ruszt jest chromowany i podatny na wysokie temperatury. Jego szerokość i podatność na obciążenie pozwala na jednoczesne przyrządzanie wielu posiłków. Trójnóg jest bardzo masywny, co zapewnia stabilność całej konstrukcji. Poza doskonałymi właściwościami funkcjonalnymi, grill wyróżnia się także nienaganną estetyką. Produkt zachwyci niejednego miłośnika letniej tradycji grillowania na świeżym powietrzu.

Zobacz także z tej kategorii:


lato

Lato

Zobacz pełną ofertę produktów do ogrodu!

Kwietniki metalowe, podpórki do pomidorów i kwiatów, uchwyty doniczkowe, pergole i wiele wiele innych.

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter