Grill myśliwski 60-ka komplet

Nr kat. 396

Producent:

Aktualny czas realizacji: 7 dni roboczych

357.00 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 Kolor:
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
Wysokość:
175,0 cm

Szerokość: 75,0 cm

Głębokość: 75,0 cm

Waga brutto: 21,0 kg

Materiał wykonania: metal

Prezentowany produkt to kompleksowy zestaw, umożliwiający przyrządzanie posiłków nad ogniskiem. Grill myśliwski wyprodukowany przez producenta Kapelańczyk jest gwarancją najwyższej jakości i trwałości. Wykonany z najsolidniejszych materiałów, dzięki czemu posłuży przez wiele lat.

Grill wyróżnia się wytrzymałością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Składa się z trzech części: paleniska, rusztu i trójnoga. Całość zapewnia przygotowywanie wykwintnych i przepysznych dań, charakteryzujących się dokładnym wypieczeniem. Dodatkowo, produkt prezentuje się bardzo oryginalnie i efektownie. Świetnie sprawdzi się jako element dekoracyjny każdego ogrodu, podkreślając sielski i beztroski nastrój. Palenisko stoi na trzech nogach, co gwarantuje stabilność. Jego powierzchnia pokryta jest specjalną farbą, odporną na temperaturę. Ruszt jest chromowany, a jego duża średnica umożliwia pieczenie wielu potraw na jednym ogniu. Grill myśliwski w zestawie posiada także trójnóg o okazałej wysokości, na którym wiszą pozostałe elementy.

Zobacz także z tej kategorii:


jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter