Grill myśliwski 50-ka komplet

Nr kat. 395

Producent: Kapelańczyk

Aktualny czas realizacji: 7 dni roboczych

281.00 PLN

brutto

info

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość

 Kolor:
Czarny półmatKolor Czarny półmatCzarny półmat Czarny półmat
Wysokość:
150,0 cm

Szerokość: 65,0 cm

Głębokość: 65,0 cm

Waga brutto: 16,7 kg

Materiał wykonania: metal

Prezentowany produkt to zarówno funkcjonalny grill, umożliwiający pieczenie doskonałych posiłków, jak i unikatowy element dekoracyjny każdej przestrzeni na świeżym powietrzu. Składa się z trzech części: paleniska, rusztu oraz trójnoga. Całość jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących przede wszystkim bezpieczeństwo.

Trzy, masywne nóżki zapewniają stabilność i wytrzymałość. W zestawie znajdują się także łańcuchy, przeznaczone do zawieszenia rusztu, umożliwiające płynną regulację jego wysokości. Palenisko jest odporne na temperaturę, dzięki specjalnej farbie na powierzchni. Jego podstawę tworzy starannie wykończony trójnóg. Ruszt, czyli centrum całego grilla na którym pieką się m.in. kiełbaski i mięso jest chromowany. Produkt jest gwarancją wykwintnych i smacznych posiłków. Dodatkowo, prezentuje się bardzo okazale i świetnie sprawdzi się jako ozdoba każdego ogrodu czy podwórka. Grill myśliwski to funkcjonalność i estetyka w jednym.

Zobacz także z tej kategorii:


jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter