Oferta specjalna:

Półki

Półki to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią zachować maksymalnie dużo wolnej przestrzeni na podłodze, a chcą przechowywać swoje rzeczy nie tylko zamknięte za drzwiami regałów i szaf. Nadają się idealnie do eksponowania ramek ze zdjęciami, książek, roślin pokojowych, przechowywania przypraw w kuchni lub jako miejsce na dodatkową lampkę w sypialni.. Są bardzo lubiane przez dzieci, ponieważ pozwalają na uporządkowanie zabawek, przy jednoczesnym zachowaniu ich w polu widzenia i zachowaniu łatwego dostępu. 
 

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

433


Prezentowana półka na buty to połączenie funkcjonalnego przedmiotu z luksusową...

Metalowa półka na buty. Organizer, szafka na obuwie

232.00 PLN

314


Prezentowany produkt to idealny element dekoracyjny, który od samego wejścia...

Metalowa półka na buty

316.00 PLN


Półki występują w kilku wariantach - najpopularniejsze są te wiszące, służące do montażu bezpośrednio na ścianie, do podwieszenia pod sufitem lub zespolenia z większym meblem, np. szafą lub regałem. Mogą być pojedyncze i wielopoziomowe.

W naszym sklepie oferujemy również półki stojące, w sam raz dla osób które nie planują zabawy z narzędziami lub którym będą potrzebne półki mobilne, możliwe do łatwego przestawienia do innego pomieszczenia.
Oferowane przez nas meble, bez względu na ich przeznaczenie, zawsze wykonujemy z najwyższą dbałością o detale i jakość. Zadowolenie klienta i spełnienie jego oczekiwań stawiamy na pierwszym miejscu.
Korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów, pochodzących od znanych i rekomendowanych producentów.

Nasze półki są trwałe, wytrzymują duże obciążenia i są odporne na intensywne użytkowanie.
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty