Oferta specjalna:

Komody

Szukasz regału, ale uważasz, że będzie zbyt przytłaczający w pokoju, do którego chcesz go wstawić? Postaw na skromniejszą komodę, którą można opisać jako niewielki regał z użytkowym blatem i szufladami lub półkami.

Najczęściej służą do użytku w sypialniach i salonach, często stanowią podparcie dla telewizora. W pewnym momencie zostały wyparte przez modne w nie tak dawnych czasach meblościanki, jednak ostatnio powróciły do łask i przeżywają swój drugi renesans. I słusznie, bowiem są to meble ze wszech miar praktyczne i o wszechstronnym zastosowaniu. 

Kolejność wyświetlania:

Pokaż:

HAL2989


Mebel stworzony na "odkładanie". To na jego blacie możesz zostawić codzienną prasę,...

Konsolka "KN-5" stelaż - srebrny, szkło - dymiony

989.00 PLN

496


Metalowa konsola - półka o wysokości 78 cm to praktyczny i elegancki mebel,...

Konsola uniwersalna z blatem lakierowanym

903.00 PLN


Komody są bardzo chętnie ustawiane w sypialniach, ponieważ stanowią mebel idealny do przechowywania drobniejszej garderoby, takiej jak bielizna, jak i obszerniejszej pościeli. W przedpokojach mogą służyć jako szafki do przechowywania obuwia, a przy okazji jako miejsce, na którym można przysiąść. Bardzo często wykorzystywane są do stworzenia miejsca do przewijania dzieci, ponieważ na blacie można bezpiecznie ustawić przewijak, szuflady wypełnić akcesoriami do pielęgnacji, dzięki czemu wszystkie niezbędne akcesoria będą znajdowały się pod ręką. Komody sprawdzają się także jako meble do salonu, w których z powodzeniem można przechowywać zastawę lub stworzyć miejsce do wyeksponowania domowych roślin.
Materiały, które wykorzystujemy do tworzenia naszych mebli, to wysokogatunkowe, solidne komponenty, które zapewnią Ci długie lata użytkowania w niezmienionej formie.
 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty