Oferta specjalna:

Fotele młodzieżowe

Fotele młodzieżowe to fotele biurowe przeznaczone dla młodszych użytkowników. Ich głównym celem jest pomoc w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała w trakcie przebywania przy biurku. Ta funkcja krzeseł młodzieżowych jest wyjątkowo ważna, ponieważ młody, kształtujący się dopiero kręgosłup, potrzebuje solidnego wsparcia i wypracowania w dziecku nawyku przyjmowania najwłaściwszej pozycji siedzącej, podczas zabawy na komputerze, jak i nauki. 

Brak produktów spełniających wybrane kryteria


Nasze fotele zostały zaprojektowane tak, aby ich profilowanie odpowiadało naturalnym krzywiznom ludzkich pleców. Najbardziej narażony na przeciążenie i uszkodzenia fragment kręgosłupa, odcinek lędźwiowy, jest solidnie podparty wygięciem zlokalizowanym na jego wysokości. Oparcia naszych ergonomicznych foteli wspierają też pozostałe odcinki pleców, które niewłaściwie ułożone, mogłyby ulegać zmęczeniu i powodować ból mięśni. Każde z krzeseł komputerowych jest wyposażone w mocne kółka pokryte kauczukiem. Siedziska mają odpowiednią miękkość, dzięki zastosowaniu elastycznej pianki o dużej gęstości, która nie zmienia swoich właściwości nawet po kilku latach użytkowania. Wszystkie modele posiadają pięciopunktowe podparcie oraz możliwość regulacji wysokości, zgodnie z przepisami BHP.
 

Fotele dla najmłodszych mają urocze zwierzęce lub florystyczne motywy i żywe kolory, aby stylistyką pasowały do dziecięcego pokoju. Fotele dla nastolatków posiadają bardziej stonowane barwy, ale ich design można określić jako zdecydowanie nie jednowymiarowe.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Nowości, promocje, specjalne oferty