Oferta specjalna:

Fotele i krzesła do biurka dla dziecka

Duże i funkcjonalne biurko to niezbędny mebel w pokoju każdego dziecka – zarówno tego w wieku wczesnoszkolnym, jak również nastolatka. W końcu to właśnie przy nim dziecko odrabia lekcje, uczy się, czyta, a także spędza wolny czas grając w gry komputerowe. Kompletując wyposażenie pokoju dziecięcego, trzeba jednak pamiętać o tym, że odpowiednie krzesło do biurka dla dziecka jest równie istotne co samo biurko. Wysokiej jakości fotele biurowe dla dzieci można znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego Versanis.

Pokaż:

SGN2556


471.00 PLN

HAL601


789.00 PLN


Czym powinien się cechować dobry fotel do biurka dla dziecka?

Pozornie może wydawać się, że do biurka dziecięcego  wystarczy pierwsze-lepsze krzesło z oparciem. W rzeczywistości jest jednak zupełnie inaczej. Pamiętajmy, że współcześnie dzieci i nastolatkowie spędzają przy biurku i przy komputerze wiele czasu, dlatego powinniśmy kupować takie krzesła do biurka dla dziecka, które będą nie tylko komfortowe, ale również będą wspierały prawidłową postawę.

Podstawowym aspektem, na jaki należy zwrócić uwagę podczas kupowania fotela do biurka dla dziecka, jest regulacja wysokości. W wielu modelach biurek blaty znajdują się na różnych wysokościach, a wiele zależy także od wzrostu samego dziecka. Dlatego krzesło lub fotel do biurka dla dziecka powinno mieć możliwość łatwej regulacji wysokości siedziska. Inną pożądaną cechą są podłokietniki, które powinny umożliwiać ułożenie rąk pod kątem prostym.

Oczywiście, istotny jest także komfort. Dlatego najlepiej sprawdzą się fotele biurowe dla dzieci, które mają miękkie, wygodne siedzisko oraz wyprofilowane oparcie z zagłówkiem. Takie modele sprawdzają się zarówno podczas gry na komputerze, jak również czytania czy odrabiania lekcji.

Krzesło obrotowe dla dzieci – najlepszy wybór do pokoju dziecięcego

Najlepszym wyborem do pokoju dziecięcego będzie kupno krzesła obrotowego. Krzesło obrotowe dla dzieci ma zazwyczaj opcję regulację wysokości siedziska i umożliwia komfortową pracę na całym blacie, co jest szczególnie istotne w przypadku dużych biurek, na których uwaga skupia się na ekranie monitora, zeszycie i notatkach.

Kup fotele biurowe dla dzieci i dorosłych w naszym sklepie internetowym Versanis

W naszym sklepie internetowym Versanis można kupić różnego rodzaju fotele biurowe dla dzieci, które znajdą zastosowanie także w pokojach nastolatków i gabinetach dorosłych. Proponujemy wysokojakościowe krzesła i fotele ze skórzanymi obiciami, dużymi podłokietnikami, wyprofilowanymi oparciami i regulowanymi zagłówkami. Nasza szeroka oferta sprawia, że z łatwością znajdziesz u nas krzesło odpowiednie do Twojego domu lub mieszkania – proponujemy zarówno ekskluzywne, tapicerowane fotele, jak również proste krzesła z kolorowymi obiciami, które znakomicie wkomponują się w pokój dziecięcy. Zapraszamy do zakupów!

Newsletter