Oferta specjalna:

Biurka dla dzieci

Pokaż:

SGN134


365.00 PLN

SGN136


511.00 PLN

SGN137


552.00 PLN

SGN138


292.00 PLN

SGN145


503.00 PLN

SGN1243


325.00 PLN

SGN1656


422.00 PLN

SGN1948


406.00 PLN

SGN1889


1007.00 PLN

HAL666


269.00 PLN

HAL676


929.00 PLN

HAL1116


599.00 PLN

HAL2123


544.00 PLN

HAL2518


349.00 PLN

HAL2514


279.00 PLN


Biurka szkolne i biurowe

Gdybyśmy mieli wymienić meble, które muszą znaleźć się w pokoju każdego dziecka, z pewnością wielu z nas w pierwszej kolejności wskazałoby na funkcjonalne biurko młodzieżowe. To w końcu właśnie ten mebel jest niezbędny do odrabiania lekcji, nauki czy popołudniowego relaksowania się przed ekranem komputera. Jeśli szukasz idealnego biurka szkolnego dla swojego dziecka, jesteś w odpowiednim miejscu! W ofercie sklepu internetowego Versanis znajdziesz stylowe i funkcjonalne biurka do pokoju dziecięcego, młodzieżowego oraz domowego gabinetu.

Wybieramy biurko dla dziecka – na co zwrócić uwagę?

Chociaż pozornie kupno biurka dla dziecka jest zadaniem prostym, w rzeczywistości nie zawsze takim jest. Wynika to przede wszystkim z faktu, że biurko szkolne dla dziecka musi spełniać różne funkcje i sprawdzać się zarówno podczas odrabiania lekcji, jak również zabawy. Na co w takim razie przede wszystkim musimy zwrócić uwagę?

Bardzo ważna jest wysokość. Pamiętaj, że w latach dziecięcych i nastoletnich ludzki organizm rozwija się bardzo intensywnie, dlatego istotne jest zapewnienie dziecku jak najwłaściwszych warunków podczas pracy czy zabawy przy biurku. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie mogła siedzieć przy biurku, dbając jednocześnie o zdrową postawę, kup biurko dla dziecka z regulowaną wysokością blatu. Odpowiednie będą też modele, w których można regulować kąt nachylenia blatu – idealnie nadają się one do rysowania czy czytania.

Jakie powinno być dobre biurko młodzieżowe?

Nastolatkowie mają już nieco inne potrzeby niż dzieci, dlatego biurko młodzieżowe powinno różnić się pod pewnymi względami od biurka szkolnego. Przede wszystkim dlatego, że młodzież ma więcej różnorodnych zainteresowań oraz obowiązków. Dlatego biurko młodzieżowe powinno mieć przede wszystkim dużą przestrzeń roboczą, na której będzie można czytać, uczyć się i robić notatki, a także na której zmieści się potencjalnie monitor od komputera stacjonarnego. Z pewnością przydadzą się również szuflady na notatki i podręczne akcesoria oraz półki i przegródki na dokumenty czy zeszyty.

Kup biurko szkolne lub do gabinetu w sklepie internetowym Versanis

W ofercie naszego sklepu internetowego z meblami znajdziesz różnego rodzaju biurka do domu i mieszkania. Oferujemy zarówno praktyczne meble do pokoju dziecięcego, jak również biurka młodzieżowe do pokoju nastolatka i do domowego gabinetu. Można u nas kupić klasyczne biurka z szufladami i szafkami oraz meble z funkcjonalnymi dostawkami i organizerami.

Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że biurko szkolne lub młodzieżowe powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne. Dlatego w sklepie Versanis mamy te meble w najróżniejszych stylach – klasycznym, loftowym, skandynawskim czy minimalistycznym. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz biurko idealne do Twojego domu i mieszkania.

Newsletter