Stojaki pozostałe

Piękne wnętrza potrzebują pięknych dekoracji. Dlaczego jednak nie miałyby one być wytrzymałe i służyć przez długie lata? Metaloplastyka od Versanis zapewnia gamę możliwości, dzięki którym wnętrze naszych domów lub lokali może nabrać zupełnie nowego, nie tylko estetycznego, ale również funkcjonalnego i solidnego charakteru. A to dlatego, że eleganckie, kute ozdoby często mają również wiele zastosowań praktycznych.

484


Stojak wielofunkcyjny duży

128.50 PLN

485


Stojak wielofunkcyjny średni

122.50 PLN

486


Stojak wielofunkcyjny mały

116.80 PLN

381


Stojak Tuba Uniwersalny 120cm

109.60 PLN

380


Stojak Tuba Uniwersalny 100cm

105.10 PLN

495


Stojak na ręczniki do łazienki..

156.00 PLN

460


Stojak dekoracyjny metalowy

90.90 PLN

457


Stojak Dekoracyjny Maxi

148.10 PLN

458


Stojak dekoracyjny Midi

142.10 PLN

459


Ozdobny Stojak Dekoracyjny Mini

95.10 PLN


Metalowe dekoracje do domu i restauracji

Nie od dziś wiadomo, że o ogólnym wystroju wnętrza i jego odbiorze decydują drobne, niepozorne dodatki. Sklep Versanis oferuje szeroki wybór gustownych i niebanalnych stojaków metalowych, które ozdobią i uświetnią przestrzeń praktycznie każdego rodzaju: od salonów, kuchni, sypialni czy jadalni, przez sale restauracyjne, pokoje i hole hotelowe lub handlowe, po otwarte przestrzenie podwórek, ogrodów, balkonów czy patio. Dodatki kute z metalu są nie tylko reprezentacyjne, ale również niezwykle wytrzymałe i solidne. Dzięki temu mogą przetrwać lata; wielokrotne zmiany wystroju i remonty. To czyni je również ponadczasowymi. Ich zdobnictwo nawiązuje do klasycznych, znanych kanonów artystycznych. Takie wykonane dekoracje są niezwykle uniwersalne – mogą pasować zarówno do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, jak i tradycyjnych, luksusowych, a także przytulnych i domowych, gdyż, jak wiadomo – klasyka jest zawsze w modzie. Wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów i kute z wielką starannością, nadają pomieszczeniom wytwornego, awangardowego klimatu. Metalowe stojaki świetnie komponują się z innymi dodatkami z drewna, metalu, tkaniny, czy kamienia. Są bardzo efektowne, dzięki swojej surowości i jednolitości materiału, z którego są wykonane. Ponadto nie są jedynie zajmującymi przestrzeń ozdobami – każdy z nich pełni funkcję użytkową, dzięki czemu świetnie sprawdza się również jako funkcjonalny, integralny element wnętrza codziennego użytku. Ich szeroki wybór na stronie Versanis umożliwi Ci dopasowanie estetycznych, kutych dekoracji do potrzeb domu, restauracji bądź innego pomieszczenia, które chcesz ozdobić w dobrym stylu. Sprawdź, które z nich będą świetnie pasować do Twojej koncepcji wnętrzarskiej. Serdecznie zapraszamy do zakupów.  

jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
konfigurator produktów z metalu

Modele 3D

Skonfiguruj swój produkt

Zobacz pufy, meble, zestawy kominkowe i inne produkty z metalu w postaci modeli 3D. Dzięki temu dowiesz się jak prezentuje się wyrób z wybraną tapicerką i wybranym kolorze. Ilość takich przedmiotów ciągle przybywa.

Zobacz więcej  

Newsletter