Stojaki na gazety

Stojaki na gazety to zwykle niepozorne elementy wyposażenia domowego, o bardzo praktycznym zastosowaniu. Te, dostępne w ofercie sklepu Versanis, odznaczają się nie tylko użytecznością, ale też efektownym i wysublimowanym wzornictwem oraz ciekawą formą. Stanowią kolejny niezbity dowód na to, że metaloplastyka świetnie łączy funkcjonalność z wysokiej jakości estetyką.

169


Elegancki gazetnik z metalu

97.90 PLN


Stojaki na gazety i dla pięknego wnętrza

Kupujesz wiele gazet i magazynów, ale masz problem z ich estetycznym przechowywaniem? To dylemat, który dotyka prawie każdego miłośnika tradycyjnej, papierowej prasy. Dlatego, w odpowiedzi na te potrzeby, do oferty sklepu Versanis dołączyły metalowe stojaki na gazety, dzięki którym uporządkujesz periodyki, a jednocześnie zapewnisz im bezpieczne miejsce, gdzie ryzyko ich zniszczenia jest minimalne.

Stojaki na gazety to praktyczny i funkcjonalny gadżet do pomieszczeń domowych, a także, salonu fryzjerskiego, poczekalni, gabinetu, biura, sklepu, restauracji, czy nawet pokoju hotelowego. Dzięki niemu prasa jest dostępna dla każdego zainteresowanego, a jednocześnie zabezpieczona i uporządkowana, zawsze na swoim miejscu. Metalowe stojaki na gazety od Versanis mają jednak jeszcze jedną cechę. Ich ozdobna, wyrafinowana forma i niebanalne zdobienia stanowią wspaniałą dekorację, element wieńczący gustownie urządzone wnętrze. Wytrzymała konstrukcja i subtelne wzornictwo stanowią estetyczne i stabilne połączenie, które będzie świetnie się prezentować i jednocześnie znakomicie pełnić swoją funkcję użytkową.

Nawet tak niepozorny przedmiot codziennego użytku, jak ten, może wpłynąć na ogólną estetykę wnętrza i sprawić, że ostatecznie będzie wyglądało korzystniej. W połączeniu z innymi dodatkami nada pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Jak wiadomo, dobry styl zaczyna się od umiejętnego doboru odpowiednich dodatków. Stojaki na gazety z oferty Versanis to właśnie te ozdoby, które – choć niepozorne, mogą upiększyć wnętrze na swój subtelny sposób. Utrzymane w klasycznej, ponadczasowej stylistyce, w zależności od koncepcji, mogą przełamywać nowoczesne wzornictwo lub podkreślić tradycyjny charakter. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i serdecznie zapraszamy do zakupów.  

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter