Stojaki łazienkowe

Funkcjonalność i estetyka wcale nie muszą się wzajemnie wykluczać. Nawet w miejscu tak bardzo przyziemnym i praktycznym jak łazienka, znajdzie się miejsce na efektowną ozdobę. Nieduży metraż nie będzie problemem, jeśli będziemy chcieli postawić stylowy stojak na papier toaletowy. Dzięki temu zagospodarowana przestrzeń zostanie dobrze wykorzystana w użyteczny sposób, a jednocześnie zostanie podkreślony jej wyszukany i luksusowy charakter.

455


Stojak na papier toaletowy z..

140.00 PLN

495


Stojak na ręczniki do łazienki..

156.00 PLN


Praktyczna ozdoba eleganckiej łazienki

Kompletując stylowe dodatki do domu, nie zawsze pamiętamy o łazience. Tymczasem istnieje wiele efektownych możliwości, by udekorować również i to ważne pomieszczenie. Kute stojaki na papier toaletowy Versanis to propozycja dla osób, którym zależy na modnym, gustownym otoczeniu – niezależnie od jego funkcji.

Metalowa ozdoba to element, który świetnie wpisuje się w stylistykę pomieszczenia, jakim jest łazienka. Podkreśli elegancki charakter armatury i płytek. Stabilna konstrukcja i subtelne zdobienia stanowią urzekające i wytrzymałe połączenie, które może świetnie prezentować się zarówno w niewielkiej, jak i dużej łazience, a przy tym jest stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Pomieszczenie toaletowe nie musi być tylko praktyczne, a jego wyposażenie nijakie i pozbawione stylu. Funkcjonalny, a jednocześnie stylowy stojak na papier sprawi, że nabierze ono wytwornego, luksusowego charakteru. Taka metalowa dekoracja będzie wyglądać efektownie zarówno w warunkach domowych, jak i w łazienkach hotelowych, restauracyjnych, w spa, biurach, domach handlowych, czy innych miejscach, w których dużą wagę odgrywa wyrafinowane zdobnictwo.

Metaloplastyka od Versanis jest wysokiej jakości, wykonywana z wielką dbałością o szczegóły i wykończenie. Dlatego też nadaje się do pomieszczeń oryginalnych, stylizowanych i przeznaczonych na wyjątkowe okazje. Dodatki, takie jak stojak na papier toaletowy kuty z metalu, to unikalne i charakterystyczne ozdoby utrzymane w klasycznej, ponadczasowej stylistyce. W zależności od koncepcji mogą prezentować się świetnie i w nowoczesnych i tradycyjnie urządzonych łazienkach. Na pewno sprawdzi się jako prezent do nowego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter