Stojaki wielofunkcyjne

Stojaki mogą być różne, łączy je jednak jedna wspólna cecha – praktyczna funkcja bezpiecznego przechowywania cennych lub potrzebnych nam przedmiotów. Jedne z nich chcemy wyeksponować, inne – uporządkować, a jeszcze inne – po prostu ozdobić. Na szczęście wszystkie metalowe stojaki, jakie mogą przydać się w domu, znajdziemy w ofercie sklepu Versanis. Wyobraź sobie, jak doskonale mogą wyglądać w Twoich wnętrzach.

497


Stojak uniwersalny 4-ka mniejsza..

410.00 PLN

484


Stojak wielofunkcyjny - duży

128.50 PLN

485


Stojak wielofunkcyjny - średni

122.50 PLN

486


Stojak wielofunkcyjny - mały

116.80 PLN


Metalowe stojaki na każdą okazję

Nie zawsze zwracamy uwagę na stojaki w naszych domach. A przecież to one pomagają nam utrzymać przedmioty codziennego użytku w nienagannym porządku. Stojaki z oferty Versanis świetnie nam w tym pomogą – a do tego będą wyglądały efektownie i estetycznie. Oprócz funkcji praktycznej, posłużą również jako wspaniała dekoracja, podkreślająca gustowny wystrój wnętrza.

Kute stojaki na gazety, butelki, parasole, papier toaletowy lub inne drobne rzeczy, to rozwiązanie dla osób, którym zależy na gustownie i stylowo wyglądającym otoczeniu. Ich kunsztowne wykończenie, niebanalna forma i nowoczesne wzornictwo nadadzą wnętrzom indywidualnego, eleganckiego charakteru, który z pewnością zachwyci gości. Dzięki użytecznym funkcjom, dekoracje te pomogą wspaniale zagospodarować przestrzeń i uporządkować przedmioty, do przechowywania których są przeznaczone.

Różnego rodzaju stojaki z oferty Versanis to produkty metalowe, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w innych wnętrzach: biurach, sklepach, hotelach, restauracjach, recepcjach, poczekalniach, czy salach bankietowych. W zależności od naszej indywidualnej koncepcji mogą wyglądać dobrze w towarzystwie nowoczesnego wzornictwa lub bardzo tradycyjnego, klasycznego wyposażenia. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, mogą poszczycić się również kunsztownym wzornictwem, przemyślanym projektem oraz starannym wykonaniem i dbałością o szczegóły.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą użytkowej i ozdobnej metaloplastyki, na stronie sklepu internetowego Versanis.pl. Jesteśmy przekonani, że prezentowane przez nas stojaki mogą być piękną i efektowną ozdobą praktycznie każdego domu lub lokalu użytkowego, bądź innej przestrzeni, w której liczy się estetyka i funkcjonalność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter