Kosze na drewno

Kosze na drewno

413


Kosz na drewno New Style

86.20 PLN

291


Kosz na drewno do kominka

158.00 PLN

184


Kosz na drewno do kominka

132.10 PLN


Metalowe koszyki do drewna na opał

Jeśli jesteś posiadaczem kominka, na pewno znasz choć jeden z tych problemów: kłopotliwe, regularne donoszenie drewna, czy jego sterta leżąca bezpośrednio na podłodze lub w nieestetycznym, prowizorycznym opakowaniu. Można naprawdę w łatwy sposób uporać się z tego typu problemami.

Kosze na drewno od Versanis to odpowiedź na ważne potrzeby właścicieli kominków – zarówno tych domowych, zewnętrznych, jak i hotelowych, restauracyjnych czy umieszczonych w innych przestrzeniach. Dzięki nim możemy bezpiecznie, praktycznie i estetycznie składować opał – teraz również w pomieszczeniach mieszkalnych. W zależności od rozmiarów danego modelu mogą one pomieścić większe lub mniejsze kawałki konarów, ale też będą lepiej pasować do mniejszego lub większego metrażowo wnętrza. Dzięki bogatej ofercie możliwy jest wybór odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Wszystkie pojemniki są jednak wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów i kute z wielką dbałością o detale. Dzięki temu te wytrzymałe i kunsztowne konstrukcje mogą posłużyć przez długie lata, wciąż zachwycając swoim gustownym wyglądem. Sklep internetowy Versanis oferuje metalowe kosze na drewno kominkowe, które świetnie prezentują się również wizualnie. W zależności od wybranego modelu, ich zdobienia będą bardzo subtelne i delikatne lub masywne i szlachetne, a kolor matowy lub połyskujący. Produkty te mogą pasować zarówno do salonu, jak i jadalni, kuchni, sypialni lub innego pomieszczenia pod dachem, lub ogrodu czy podwórka. Wszystko zależy od koncepcji osoby, która je urządza. Tam, gdzie się pojawią, będą pełnić funkcję nie tylko praktyczną, ale też wspaniale uzupełnią wystrój wnętrza, nadając mu klasyczny, luksusowy akcent. Kosze na drewno to dodatek uniwersalny, ponadczasowy, a ponadto bardzo elegancki i użyteczny. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter