Akcesoria kominkowe

Kominek stanowi niezwykle efektowną domową dekorację, która może wyglądać jeszcze lepiej, dzięki odpowiedniej oprawie. Metalowe akcesoria kominkowe wspaniale dopełniają każdą koncepcję pokojowego paleniska, czyniąc wnętrze jeszcze bardziej stylowym, luksusowym, a jednocześnie przytulnym i funkcjonalnym. A to dlatego, że kute przybory nie tylko dobrze wyglądają, ale również są niezwykle wytrzymałe i przydatne podczas rozpalania i pilnowania ognia.

37


Akcesoria do kominka

159.70 PLN

414


Zestaw kominkowy Szpada 3 części

119.00 PLN

416


Zestaw kominkowy Kobra 4 części

133.20 PLN

413


Kosz na drewno New Style

86.20 PLN

291


Kosz na drewno do kominka

158.00 PLN

184


Kosz na drewno do kominka

132.10 PLN

191


Parawan kominkowy metalowy

194.60 PLN

192


Osłona na kominek - kratka..

286.00 PLN


Reprezentacyjne akcesoria do domowego paleniska

Decydując się na używanie w domu kominka, warto zaopatrzyć się również w przybory pomocnicze, które przydadzą się podczas jego rozpalania, a także w codziennym utrzymaniu i porządkowaniu. Sklep Versanis oferuje szeroki wybór dodatków takich jak szczotki, szufelki, pogrzebacze, kosze na drewno i kratki kominkowe. Dzięki nim korzystanie z paleniska jest nie tylko prostsze i łatwiejsze, ale też bardziej efektowne i estetyczne, a co za tym idzie – przyjemniejsze. Dzięki nim możesz cieszyć się trzaskającymi wesoło płomieniami w towarzystwie znakomicie wykonanych i zdobionych, funkcjonalnych dekoracji metalowych.

Oryginalne akcesoria od Versanis to przybory metalowe wysokiej jakości, o pięknym, bogatym wzornictwie. Do tego dostępne w wielu kształtach, kolorach, wymiarach i formach, wykonanych według różnych ciekawych koncepcji. Wspaniale sprawdzają się pod kątem praktycznym, a do tego wyglądają reprezentacyjnie – z pewnością przyczynią się do efektownego wyglądu wnętrza, które zachwyci twoich gości. Dzięki metalowym przyborom kominkowym pomieszczenie z paleniskiem nabiera wytwornego, dopracowanego charakteru.

Akcesoria pięknie prezentują się w salonach, jadalniach, kuchniach, sypialniach, a także wielkich salach, holach i ogrodach. Stanowią doskonałe dopełnienie eleganckich aranżacji wnętrz i innych przestrzeni. Ponadto pomogą utrzymać w nich porządek. Zestaw składający się z pogrzebacza, szczotki i szufelki świetnie sprawdzi się do oczyszczenia wnętrza kominka. Metalowy parawan ochroni pokój przed zabrudzeniem sadzą, natomiast zdobiony kosz zapewni łatwe i estetyczne przechowywanie drewna w pobliżu paleniska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i serdecznie zapraszamy do zakupów.  

doniczki

Donicziki

Zobacz nową ofertę doniczek

 

Zobacz więcej  
kolekcje

Outlet

Produkty z obniżoną ceną

Zapraszamy do obejrzenia towarów po znacznie niższej cenie. Produkty są nowe, jednak ilość dostępnych opcji może być mniejsza niż w standardowej ofercie.
Ilość produktów jest ograniczona.

Zobacz więcej  
jesień zestawy kominkowe akcesoria

Akcesoria do kominka

 

Zobacz ofertę zestawów kominkowych, osłon do kominków i innych akcesoriów

Zobacz więcej  

Newsletter